2:50:37 - پنج‌شنبه 12 سپتامبر 2019
تخفیف ۵۰ درصدی بازدید از اماکن تاریخی کرمانشاه
تخفیف ۵۰ درصدی بازدید از اماکن تاریخی کرمانشاه
‍ جلسه شورای کارگروه سازگاری با کم آبی استان کرمانشاه، با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای و سایر اعضای این شورا برگزار شد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، امید قادری مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان در شورای برنامه ریزی استقبال و بدرقه از زوار اربعین حسینی با بیان اینکه از فرصت بازگشایی مرز خسروی باید بیشترین بهره را گرفت، اظهار داشت: برای ورود گردشگران عراقی نیز در راستای ایجاد ارزش افزوده در اسرع وقت برنامه ریزی شود.
وی افزود: معاونین اداره میراث فرهنگی برنامه‌های خود را بر اساس خلاقیت و ایده‌های نو جهت جذب حداکثری گردشگران و برای ارائه در جلسه ستاد اربعین استان به معاونت توسعه و پشتیبانی تحویل دهند.
قادری تاکید کرد: در حوزه معاونت میراث فرهنگی، مسیر ساسانی از کنگاور تا قصرشیرین با ارائه دفترک راهنمای گردشگر به زائرین اباعبدالله الحسین علیه السلام معرفی گردد.
مدیر کل میراث فرهنگی استان در ادامه با بیان اینکه از ایده‌های نو جهت معرفی هر چه بهتر این استان به زوار و گردشگران استقبال می‌شود، اظهار داشت: برنامه‌های خوبی در ایام اربعین در تکایای بیگلربیگی و معاون الملک برای زائران تدارک دیده شده است.
وی همچنین از برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی در ایام اربعین خبر داد و اظهار داشت: در کنار موکب‌های اصلی استان در مسیر برگشت، نمایشگاه‌های صنایع دستی و سوغات برپا می‌شود.
قادری در ادامه با بیان اینکه توزیع بروشور و معرفی اماکن و محوطه‌های تاریخی در کنار نمایشگاه‌های صنایع دستی صورت گیرد، افزود: با همکاری اداره کل راهداری کلیه تابلو‌های تبلیغاتی از کنگاور تا خسروی به معرفی جاذبه‌های تاریخی و طبیعی و کلان رویداد کرمانشاه ۲۰۲۰ اختصاص می‌یابند.
وی در پایان تصریح کرد: باید نهایتا طی هفته آینده تبلیغات محیطی در سطح استان آغاز شود و در این تبلیغات ظرفیت‌های استان به تفکیک به عموم گردشگران و زائران اطلاع رسانی شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  سواره‌های متخلف توسط پلیس کنگاور پیاده شدند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه