11:40:23 - چهارشنبه 15 مه 2019
تخلفات کشف شده از اصناف استان کرمانشاه ۳۲ درصد افزایش یافت
تخلفات کشف شده از اصناف استان کرمانشاه ۳۲ درصد افزایش یافت
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: تخلفات کشف شده از اصناف استان کرمانشاه ۳۲درصد افزایش یافت.

مسعود بیگلری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اینکه بازرسیهای سال گذشته نسبت به سال ۹۶، ۴۶ درصد افزایش یافته است اظهار داشت: پروندههای تخلفات ۲۶ درصد، تخلفات کشف شده ۳۲ درصد و گشتهای مشترک ۳۸ درصد افزایش یافته و ۱۲ هزار بار با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته شده.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به کشف انبار حاوی ۱۴۰ تن خرمای احتکار شده در شهرک صنعتی بیستون عنوان کرد: این خرما با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان در حال توزیع در سطح شهر کرمانشاه است.

خبر جدید  ۳۱۷ نفر در تصادفات جاده‌ای استان کرمانشاه کشته شدند

بیگلری با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار قلم کالا وجود دارد بنابراین اطلاعرسانی قیمتها دشوار است گفت: قیمت اغلب کالاهای اساسی در سامانه www.124.ir اعلامشده است.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرفکنندگان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با اشاره به اینکه تیمهای نظارت و بازرسی به صورت روزانه بازار را رصد میکنند بیان کرد: بازرسیها به صورت محسوس و غیرمحسوس انجام میشود.

خبر جدید  طرح قرائت و صدور آنی قبوض مشترکان گاز در استان کرمانشاه اجرا شد

بیگلری با بیان اینکه عدم درج قیمت به هیچ بهانهای قابل قبول نیست گفت: ۸۰ درصد کالاهای استان مربوط به خارج از استان است که با قیمتهای مختلف وارد استان میشود و به طور قطع هزینههای حمل و درصد سود نیز متفاوت است.

وی افزود: با توجه به مصوبات کارگروه تنظیم بازار کالاهای اساسی از طریق جهاد کشاورزی بین ۶۸ واحد صنفی توزیع و در نهایت به دست مصرفکننده میرسد و تمام کالاهای اساسی از طریق کارت ملی و اپلیکیشن توزیع میشود.

خبر جدید  فصل جدید سریال «نون.خ» در کرمانشاه ساخته می‌شود

انتهای پیام / ز


منبع :: تخلفات کشف شده از اصناف استان کرمانشاه ۳۲ درصد افزایش یافت

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه