2:46:53 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
تداخل‌ها در شوراهای اسلامی استان کرمانشاه باید به صفر برسد
تداخل‌ها در شوراهای اسلامی استان کرمانشاه باید به صفر برسد
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: هرچند کاهش تداخلات در شوراهای اسلامی استان روند مناسبی دارد اما باید به صفر برسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، مهرداد سالاری در مراسم روز شورا که صبح امروز در استانداری کرمانشاه برگزار شد با اشاره به ظرفیت نمایندگان مجلس و ضرورت استفاده از این ظرفیتها اظهار داشت: در روزهای نخست تشکیل شوراها، شیرینی عملیات اجرایی سبب شد مدیر اجرایی نتواند بر مجموعه اجرایی خود حاکمیت و بهرهوری لازم را داشته باشد اما با گذشت زمان این موضوع رفع شد.

سالاری عنوان کرد: شوراها در استان به عنوان پارلمانهای محلی که نیازهای مردم را به ضوابط محلی تبدیل میکنند اکنون وضعیت مناسبی دارند و تداخلها کاهش یافته است و باید به صفر برسد.

خبر جدید  باقیمانده طلب مالباختگان پرونده گلیم و گبه ۷۰۰ میلیارد ریال است

سالاری با اشاره به قابلیتها و ظرفیت های استان کرمانشاه گفت: با وجود این ظرفیتها نقیصههایی در سطح استان وجود دارد که تمرکز نیمی از جمعیت استان در مرکز یکی از این مشکلات است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پراکندگی جمعیت مبتنی بر منابع است بیان کرد: فاصله بین مرکز تا شهر دوم یا سکونتگاه اجتماعی دوم در سطح استان بسیار زیاد است و در برنامههای توسعهای برای پراکندگی جمعیت در استان برنامهریزی شده است.

خبر جدید  ۵۱ نفر در استان کرمانشاه به کرونا مبتلا شدند؛ تاکنون ۶ نفر جان خود را از دست دادند

وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید گفت: با این نامگذاری امسال سال راهبردهای مبتنی بر همدلی و جلب مشارکتهای اجتماعی در بحران و برنامهریزیهای توسعه خواهد بود.

سالاری گفت: امید داریم شوراها با تکیه بر ویژگی خود به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان و همدلی شعر سال را تحقق بخشیده و با عبور از تحریمها کارنامه قابل قبولی را در پایان سال داشته باشند.

خبر جدید  وزیر صنعت در جمع کارگران جهان فولاد کرمانشاه حضور یافت

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه