15:24:15 - سه‌شنبه 13 فوریه 2018
تداوم بارش‌ها در کرمانشاه/ ورود سامانه قوی بارشی از روز جمعه
تداوم بارش‌ها در کرمانشاه/ ورود سامانه قوی بارشی از روز جمعه
محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:  هوای کرمانشاه تا صبح فردا چهارشنبه، ابری بتدریج همراه با وزش باد و بارندگی پیش بینی می شود. مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بیشینه فعالیت این سامانه، طی ساعاتی از عصر امروز و امشب و همچنان در نواحی شمال غرب و غرب استان دیده می

محمد خسروی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:  هوای کرمانشاه تا صبح فردا چهارشنبه، ابری بتدریج همراه با وزش باد و بارندگی پیش بینی می شود.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: بیشینه فعالیت این سامانه، طی ساعاتی از عصر امروز و امشب و همچنان در نواحی شمال غرب و غرب استان دیده می شود. 

خبر جدید  حفاظت از تالاب، پرندگان و آموزش کتابخوانی برای محیط زیست

خسروی افزود: بارندگی، که گاهی اوقات با وزش باد نسبتاً شدید همراه می گردد؛ علاوه بر آبگرفتگی معابر عمومی، ممکن است با رگبار پراکنده تگرگ و رعدوبرق نیز همراه و سبب سیلاب‌های محلی شود. 

وی گفت: بارش علاوه بر ارتفاعات، احتمالاً در اوایل وقت فردا و در برخی گردنه های سردسیر استان، موقتاً به شکل برف نیز مشاهده خواهد شد.

خبر جدید  ابلاغ مقررات جدید کسری خدمت برای فرزندان ایثارگران

 خسروی افزود: در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه، احتمال مه صبحگاهی در برخی نقاط و در بعضی ساعات افزایش ابر، مهمترین پدیده های قابل ذکر در سطح استان می باشند.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه بیان کرد: از روز جمعه تا میانه هفته آینده، گذر سامانه بارشی قوی تری، سبب بارندگی گسترده در سطح استان خواهد شد.

خبر جدید  اتصال راه‌آهن کرمانشاه به خطوط ریلی عراق جهش بزرگ اقتصادی را به همراه دارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه