11:08:29 - دوشنبه 19 فوریه 2018
تداوم بارش باران شرایط رابرای زلزله زدگان سرپلذهاب بحرانی کرد
تداوم بارش باران شرایط رابرای زلزله زدگان سرپلذهاب بحرانی کرد
تداوم بارش سنگین باران شرایط را برای زلزله زدگان سرپلذهاب بحرانی کرد. به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، طبق اعلام سازمان هواشناسی از چند روز گذشته سامانه بارشی جدیدی جو استان کرمانشاه را تحت تاثیر قرار داده و بارش های سنگینی را در پی داشته است.   براساس این گزارش، بارش ها در نقاط مختلف

تداوم بارش سنگین باران شرایط را برای زلزله زدگان سرپلذهاب بحرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، طبق اعلام سازمان هواشناسی از چند روز گذشته سامانه بارشی جدیدی جو استان کرمانشاه را تحت تاثیر قرار داده و بارش های سنگینی را در پی داشته است.

 

براساس این گزارش، بارش ها در نقاط مختلف استان باعث بالا آمدن سطح رودخانه ها، وقوع سیلاب های محلی و همچنین آبگرفتگی سطح معابر شده است.

خبر جدید  ساخت مسجد توسط گروه جهادی امام سجاد (ع) در اسلام آباد غرب

طبق اعلام صورت گرفته بیشترین نمود بارش ها در اوروامانات و مناطق غربی استان(نقاط زلزله زده) بوده و باعث مشکلات عدیده ای برای زلزله زدگان شده است.

 

بسیاری از زلزله زدگان سرپلذهابی که هم اکنون در چادر به سر می برند، با وقوع این بارش ها دچار مخاطره شده و شرایط  برای آنها بسیار بحرانی شده است.

خبر جدید  جمع آوری انشعابات کانکس های خالی

 

شدت و حجم بارش ها به حدی است که آب حتی به کانکس های زلزله زدگان نیز نفوذ کرده و با مشکلات زیادی روبرو هستند.
 

 

آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب، باعث شده که حتی زلزله زدگانی که چادرهای خود را در سطوح بالاتر نصب کرده اند نیز در امان نباشند.

خبر جدید  دشمنان با استفاده از فضای مجازی به دنبال نا امید کردن مردم هستند

 

شرایط و مشکلات مذکور در حالی است که سازمان هواشناسی از چند روز قبل این وضعیت را اعلام و به مردم و مسئولین برای اتخاذ تدابیر مناسب در جهت پیشگیری از خطرات احتمالی هشدار داده بود.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه