3:08:59 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
ترامپ چهره واقعی آمریکا را به همه نشان داد
ترامپ چهره واقعی آمریکا را به همه نشان داد
کرمانشاه- دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: ترامپ چهره واقعی آمریکا را برای همه مشخص کرد و شیطان بزرگ بودن آمریکا را به اثبات رساند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر چهار شنبه در گردهمایی نقش روحانیون در گام دوم انقلاب که در حسینه دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: عده‌ای بر مذاکره و ارتباط با آمریکا خوش بین بودند و ترامپ به بهترین نحو این خوش بینی‌ها را با پرده برداشتن از چهره واقعی آمریکا از بین برد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران انقلابی پویا و در حال حرکت است و بیانیه گام دوم انقلاب به خوبی از در حرکت بودن این جریان خبر می‌دهد و ۴۰ سال گذشته را با همه فراز و فرودهایش تازه گام اول این حرکت عظیم دانسته‌اند.

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: در این بیانیه مقام معظم رهبری تبین کرده‌اند که قبل از انقلاب کجا بوده‌ایم، امروز به کجا رسیده‌ایم و در نهایت به کجا باید برویم.

خبر جدید  وزیر بهداشت به کرمانشاه سفر می‌کند

وی افزود: قبل از انقلاب آمریکا و قبل از آن انگلیس اجازه نمی‌دادند که مردم ایران منفعتی از منابع و منابع ملی خود ببرند و در اواخر طاغوت و دهه ۵۰ فراموش نمی‌شود هنگامی که قیمت نفت بالا رفت و روزانه بیش از ۵ میلیون بشکه فروخته می‌شد بلافاصله با قراردادهای بزرگ نظامی و غیر نظامی این درآمدها سرریز در آمریکا می‌شد.

حجت الاسلام پورمحمدی یادآور شد: با وجود این همه درآمد و ثروت وضعیت آب و برق و گاز و بهداشتی کشور بسیار بد بود به طوری که تقریباً همه پزشک‌هایی که در کشور بودند از هند و پاکستان و بنگلادش بود و این در حالیست که در سفر اخیر نخست وزیر پاکستان، عمران خان از ایران درخواست کرده است که با انتقال علم و تجربه و … به بهداشت پاکستان کمک کنیم.

خبر جدید  رشد ۱۵ درصدی بازدید از موزه‌های استان کرمانشاه

وی افزود: امروز ایران در بحث شاخصه‌ی توسعه آب و برق در مناطق مختلف کشورش در بالاترین جایگاه بین کشورهای جهان و در کنار آمریکا قرار دارد.

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: قبل از انقلاب کمترین میزان سواد در کشور وجود داشت اما امروز ایران پنجمین کشور به لحاظ دارا بودن دانشجوی مهندسی در جهان است.

وی افزود: به لحاظ فرهنگی نیز ایران در حال توسعه و قدرت گرفتنی بی مثال است و می‌بینیم که امروز از ۸۰ کشور جهان در جامعه المصطفی (ص) و ۵۰ کشور جهان در جامعه الزهرا (س) تحصیل می‌کنند و این توانایی فرهنگی است که ترامپ از آن می ترسد.

حجت الاسلام پورمحمدی یادآور شد: امروز اگر ترامپ اینگونه از ایران عصبانی است به خاطر اینست که هزاران نفری که مسئول مطالعه ایران هستند آمارهای فزاینده و چشم گیر را به او ارائه می‌دهند.

خبر جدید  پتانسیل کشتی کرمانشاه بالاتر از وضعیت کنونی است

دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: مهمترین بخش این بیانیه امید مردم و نگاه خوشبینانه به آینده است که کلید دار این مطلب روحانیون هستند.

ویدر پایان تاکید کرد: در سایه امید است که می‌توان از همه سختی‌ها عبور کرد و قرآن نوید داده است که با صبر و تقوی می‌توان به پیروزی در مقابل دشمنان دست یافت و البته دشمنان نیز به گفته خداوند زود تر از آنچه که فکر می‌کنیم مأیوس و نامید خواهند شد.

کد خبر ۴۵۹۹۶۷۲


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه