2:37:29 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
تراکتور جان جوان کشاورز را گرفت
تراکتور جان جوان کشاورز را گرفت
ایلنا: فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: کشاورز جوانی در یکی از روستاهای این شهرستان سوار بر تراکتور و هنگام سمپاشی باغ پدری به دلیل بی احتیاطی جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: کشاورز جوانی در یکی از روستاهای این شهرستان سوار بر تراکتور و هنگام سمپاشی باغ پدری به دلیل بی احتیاطی جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ بهروز فخری اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارش مردمی به پلیس ۱۱۰ مبنی بر یک فقره حادثه منجر به فوت در یکی از مزارع کشاورزی، ماموران کلانتری در محل حادثه حاضر و به تحقیق پرداختند.

خبر جدید  مرگ ماهیگیر جوان در هرسین بر اثر برق گرفتگی

وی ادامه داد: در این تحقیقات مشخص شد که جوان ۳۳ سالهای سوار بر یک دستگاه تراکتور در حال سمپاشی باغ پدری خود بوده اما به خاطر بی احتیاطی گوشهای از لباسش در داخل شفت متصل بین دستگاه سمپاش گیر میکند و این فرد به شدت زخمی میشود.

سرهنگ فخری تصریح کرد: پس از مطلع شدن اهالی روستا از وقوع این حادثه، کشاورز جوان به مراکز درمانی منتقل می شود اما وی در میان راه به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست میدهد.

خبر جدید  هفته پُر رفت‌وآمد مراکز درمانی «تازه‌آباد»

رئیس پلیش شهرستان صحنه با ابراز تاسف از وقوع این حادثه از شهروندان خواست هنگام استفاده از وسایل کشاورزی نهایت احتیاط و دقت را به کار ببرند چرا که چنین سهل انگاریهایی عواقب جبران ناپذیری به دنبال دارد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دفترچه های بیمه سلامت تمدید اعتبار شدند
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه