13:02:56 - یکشنبه 4 مارس 2018
ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است
ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است
گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) کرمانشاه با اشاره به اینکه نهادها و ارگان‌های قرآنی باید موضوعات و مفاهیم عمیق قرآنی را بیش از پیش در سیستم آموزشی تقویت کنند، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است. بهاره بامشاد، مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه،

گروه فعالیت‌های قرآنی- مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) کرمانشاه با اشاره به اینکه نهادها و ارگان‌های قرآنی باید موضوعات و مفاهیم عمیق قرآنی را بیش از پیش در سیستم آموزشی تقویت کنند، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی است.

بهاره بامشاد، مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، با اشاره به اینکه نهادها و ارگان‌های دولتی باید موضوعات و مفاهیم عمیق قرآنی را بیش از پیش در سیستم آموزشی تقویت کنند، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی باید با برنامه‌ریزی مدون از سنین کودکی انجام گیرد.
وی با تأکید به اهمیت مقوله فرهنگ دینی و سبک زندگی قرآنی در سیستم آموزشی، افزود: جوانان باید پاسدار ارزش‌های دینی و اسلامی در جامعه باشند و این امر موجب خواهد شد تا هرگز نگران هجمه فرهنگی دشمنان نباشیم.
بامشاد تصریح کرد: جوانان در پناه قرآن محفوظ خواهند ماند و خوشبختانه پیوند کلام‌الله با جوانان و مردم جامعه ناگسستنی است.
مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) کرمانشاه با اشاره به سبک زندگی قرآنی، اظهار کرد: این سبک بر اصول و مبانی خاص استوار است و تا زمانی که قرآن در جامعه جاری است نباید نگران مسئله‌ای بود.
این فعال قرآنی کرمانشاهی تصریح کرد: مهم‌ترین مبنای آموزه‌های قرآنی یافتن هویت انسانی و فرد قرآنی است.
وی عنوان کرد: ترغیب جوانان به‌منظور روی‌آرودن به تعلیم و تربیت قرآنی و انس با قرآن مهم است.
بامشاد افزود: سبک زندگی قرآنی باید در لایه‌های مختلف زندگی فردی جریان یابد و این امر رسالت ذاتی نهادهای فرهنگی و قرآنی است.
مدیر مؤسسه قائم آل‌محمد(ص) گفت: ترویج فرهنگ قرآنی در فضای جامعه اولویت نخست در مباحث فرهنگی است.
انتهای پیام/

خبر جدید  مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمانشاه منصوب شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه