16:06:42 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
تسریع روند ادغام و تشکیل اتحادیه واحد کشوری مطالبه‌ای جدی است
تسریع روند ادغام و تشکیل اتحادیه واحد کشوری مطالبه‌ای جدی است
فعالیت‌های قرآنی- مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه تسریع در روند ادغام اتحادیه واحد کشوری را مطالبه‌ جدی اتحادیه‌های قرآنی استان‌ها در کشور دانست. حجت محمودی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: تسریع در روند ادغام و تشکیل اتحادیه واحد کشوری خواست اتحادیه‌های قرآنی کشور است.وی با اشاره به برخی

فعالیت‌های قرآنی- مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه تسریع در روند ادغام اتحادیه واحد کشوری را مطالبه‌ جدی اتحادیه‌های قرآنی استان‌ها در کشور دانست.

حجت محمودی، مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، گفت: تسریع در روند ادغام و تشکیل اتحادیه واحد کشوری خواست اتحادیه‌های قرآنی کشور است.
وی با اشاره به برخی از دخالت‌ها در این مسیر، افزود: بحث ادغام اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و اتحادیه‌ مؤسسات قرآنی مردمی بحثی چندین ساله بود و امروز ادغام و تشکیل اتحادیه واحد کشوری مطالبه‌ای جدی‌تر.
محمودی با اشاره به مطالبات مدیران عامل اتحادیه‌های قرآنی کشور، گفت: همه باید در یک مسیر و هم‌گام در راستای نفع قرآن حرکت کنیم و به فکر منافع شخصی خود نباشیم.
مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه با اشاره به بخشی از مشکلات، اظهار کرد: اصل موضوع این است که همه باید پایبند به اجرای امر باشند.
وی گفت: ادغام دو اتحادیه روندی است که اجرایی شده و باید در این مسیر تلاش کنیم تا راه به درستی ادامه یابد.
محمودی به برخی از کمبودها و کاستی‌ها در این راه به ویژه بودجه جاری اتحادیه‌ها اشاره و تأکید کرد: در قوانین، آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌هایی که برای اتحادیه‌ها تهیه می‌شود باید هزینه‌ها و اعتبارات محاسبه و پرداخت آن اجرایی شود.
مدیرعامل اتحادیه قرآنی استان کرمانشاه در پایان بر تشکیل مجمع عمومی اتحادیه کشوری تأکید کرد.
انتهای پیام/

خبر جدید  عدم ارائه مجوز تردد بین شهری در کرمانشاه طی تعطیلات عید فطر

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه