1:12:48 - شنبه 26 ژانویه 2019
تشدید تحریم‌ها به دلیل الگوبرداری ملت‌ها از انقلاب اسلامی است
تشدید تحریم‌ها به دلیل الگوبرداری ملت‌ها از انقلاب اسلامی است
کرمانشاه- امام جمعه موقت کرمانشاه، مهمترین دلیل تشدید تحریم‌ها علیه ایران را الگوبرداری ملت‌های جهان از انقلاب اسلامی ایران دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله محمد حجتی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی این هفته کرمانشاه با اشاره به ایام فاطمیه اظهار داشت: اگر ما از حضرت زهرا (س) که مادر معنوی تمام انسان‌هاست الگوبرداری کنیم امورات دنیا و آخرتمان را اصلاح خواهیم کرد.

وی با اشاره به روایاتی در مورد همتا بودن حضرت زهرا (س) و حضرت علی (ع)، مشکلات زندگی‌های امروزی و ناموفق بودن آنها را مربوط به همین هم‌کفو و هم‌سطح نبودن زوجین دانست.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه باید از این بانوی بزرگوار الگوبرداری کنیم، ادامه داد: همسرداری یکی از درس‌هایی است که می‌توان از ایشان آموخت چون حضرت فاطمه (س) زنی بسیار بزرگوار بود و با تمام شرایط سخت همسر بزرگوارشان می‌ساختند.

خبر جدید  جان باختن یک کرمانشاهی بر اثر مسمومیت الکلی

آیت‌الله حجتی در بخش دیگری از سخنانش اشاره‌ای به تحریم‌های قریش در حق پیامبر (ص) اشاره کرد و بیان داشت: اتفاقاتی که امروز شاهد آن هستیم در تاریخ هم مسبوق به سابقه است چنانچه پیامبر (ص) نیز به جرم رسالت و پیغامبری در شعب ابیطالب تحت تحریم‌های شدید خاندان قریش بود، اما تمام سختی‌ها را پشت سر گذاشتند و پیروز شدند.

خبر جدید  تلاش گسترده برای نوسازی خانه‌های روستایی زلزله زده تا شهریور

وی با بیان اینکه امروز هم ما اگر مقاوم باشیم پیروز خواهمیم بود همانطور که در چهل سال پیش پیروز بودیم، ادامه داد: این تحریم تنها به دلیل الگوبرداری از انقلاب اسلامی توسط ملت‌هایی است که بیدار شده‌اند و تمام استعمارگران جهان از این می ترسند که ملت‌ها در مقابل دولت ها قیام کنند کما اینکه قیام کردند و نمونه‌های آن را در قلب آمریکا و اروپا می‌توانید ببینید.

خطیب جمعه کرمانشاه تصریح کرد: آنها هر کاری از دستشان بیاید انجام می‌دهند تا آزادی را از ما بگیرند، اما ما مقاومت می‌کنیم و در مقابل این تحریم‌ها همواره موفق بوده و ترس و حشتی نداریم.

خبر جدید  بانک‌ها روی اعصاب زلزله‌زدگان راه نروند

وی در ادامه به مناسبت های هفته همچون سالروز برگزاری اولین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران، شنبه برگزاری رفراندوم نمایشی انقلاب سفید، تهاجم گروهک ضدانقلاب به شهر آمل، روز جهانی گمرک، امضای قرارداد ننگین کمپ دیوید، شهادت سردار رشید اسلام حسین باقری ، به توپ بستن مجلس و آغاز استبداد صغیر و شهادت حضرت زهرا (س) اشاره کرد.

کد خبر ۴۵۲۳۰۷۳


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه