23:54:39 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
تشدید کنترل محورهای مواصلاتی برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه
تشدید کنترل محورهای مواصلاتی برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه
کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از تشدید کنترل محورهای مواصلاتی استان برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در سال جاری به طور جدی درصدد افزایش بارنامه مصرفی، قانونمند شدن شرکتها و مؤسسات و رانندگان با کنترل و نظارت بیشتر و تحت صحابت بارنامه قرار گرفتن همه محصولات استان در اداره حمل و نقل کالا هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه مهمترین مشکل این بخش را نبود تسهیلات جهت تجهیز شرکتهای حمل و نقل کالا به ناوگان ملکی اعلام کرد.

خبر جدید  امدادرسانی به ۱۰۴ خودروی گرفتار در برف/ بازگشایی تمام محورهای روستایی

کرمی درباره مهمترین راهبردهای توسعه‌ای این اداره به تغییر رویه از راننده‌محوری به شرکت‌محوری، کنترل دروازه‌ای محورهای مواصلاتی با اعزام گشت مشترک پلیس راه و عدم خروج بار بدون بارنامه اشاره کرد.

وی افزود: همچنین برگزاری کلاسهای آموزشی جهت رانندگان و مدیران فنی، تقویت طرح نوبت دهی منظم و الزام آن به شرکتهای حمل و نقل کالا، الزام حمل بار به رانندگان حمل و نقل کالا و تقویت شرکت‌ها جهت تأمین ناوگان ملکی از دیگر راهبردهای توسعه‌ای اداره حمل و نقل کالا است.

خبر جدید  دفن بهداشتی ۱۰ هزار قطعه مرغ مسموم در جوانرود

کرمی، ارائه پیشنهاد به شرکتهای حمل و نقل جهت تشکیل کنسرسیوم تبدیل شرکتهای ضعیف به شرکتهای توانمند، نظارت دقیق بر نوبت دهی در سالن اعلام بار، انجام بازدیدهای دوره‌ای و میدانی و کنترل بیشتر بر فعالیت شرکتهای حمل و نقل کالا، ناوگان و رانندگان برون شهری را مهمترین پروژه‌ها برای تحقق اهداف جاری اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت دقیق بر عملکرد رانندگان و ناوگان عمومی برون شهری جهت قانون مند شدن نظارت بیشتر بر فعالیت شرکتها و مؤسسات حمل و نقل کالا نیز از کلیدی ترین پروژه‌های مجموعه حمل و نقل کالا است.

کد خبر ۴۶۳۳۹۶۵


منبع :: تشدید کنترل محورهای مواصلاتی برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه

خبر جدید  قیمت خرید تضمینی گندم باید افزایش پیدا کند/ مقاومت دولت برای اصلاح قیمت محصولات کشاورزی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه