10:19:25 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
تشکیل کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی بیماری های مشترک در پاوه
تشکیل کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی بیماری های مشترک در پاوه
به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه،   ارسلان حاتمی از تشکیل کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی بیماری های قابل انتقال از دام به انسان در این شهرستان خبر داد. وی افزود: این کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی در خصوص بیان خطرات بیماری های مشترک و به ویژه گزارش

به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه،   ارسلان حاتمی از تشکیل کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی بیماری های قابل انتقال از دام به انسان در این شهرستان خبر داد.

وی افزود: این کارگاه آموزشی و جلسه توجیهی در خصوص بیان خطرات بیماری های مشترک و به ویژه گزارش وضعیت بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان برگزار شد.

خبر جدید  افزایش اعتبارات بازسازی مناطق زلزله‌زده به زودی ابلاغ می‌شود

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پاوه تصریح کرد: در این جلسه همچنین ضمن تشریح راهکارهای مقابله با این بیماری ها، نحوه برخورد افراد در زمان شیوع بیماری بیان شد.

وی بیان داشت: جلسه مذکور در سالن جلسات فرمانداری پاوه برپا شد و بخشداران، اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران سه بخش شهرستان در آن شرکت داشتند.

خبر جدید  کشف 13 هزار دلار از اخلال‌گران بازار ارز در کرمانشاه

حاتمی توزیع تراکت و بروشورهایی حاوی راه های پیشگیری، کنترل و مقابله با بیماری های مذکور بین شرکت کنندگان را از دیگر برنامه های این جلسه عنوان کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه