16:59:28 - چهارشنبه 28 فوریه 2018
تشکیل کارگروه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
تشکیل کارگروه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
گروه فعالیت‌های قرآنی- کارگروه تخصصی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علم پزشکی کرمانشاه تشکیل شد. به گزارش ایکنا از کرمانشاه، در نشستی باحضور اعضاء هیئت علمی کارگروه تخصصی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تشکیل شد.در این نشست که در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، مسئولین و اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

گروه فعالیت‌های قرآنی- کارگروه تخصصی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علم پزشکی کرمانشاه تشکیل شد.

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، در نشستی باحضور اعضاء هیئت علمی کارگروه تخصصی فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تشکیل شد.
در این نشست که در دفتر معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد، مسئولین و اساتید دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در زمینه جذب حداکثری دانشجویان، کارکنان و اعضاء هیئت علمی در فعالیت‌های قرآنی بحث و گفت‌وگو کردند.
محمدرضا غلامی، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این نشست اساتید در کنار مسئولین دانشگاه را یکی از بازوان توانمند افزایش کمی و کیفی فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی دانست.
وی افزود: اساتید با توجه به ارتباط با دانشجویان در محیط‌های آموزشی نقشی تأثیرگذار در معرفی و تشویق دانشجو به شرکت در فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی دارند.
غلامی با اشاره به تشکیل کارگروه تخصصی فعالیت‌های قرآنی باحضور اعضاء هیئت علمی این دانشگاه، اظهار کرد: از جمله اهداف مهم این کارگروه اعتلای اخلاق، ایمان، بصیرت دینی و تقویت فضای معنوی در دانشگاه‌ها است.
وی درپایان بر الگوسازی اساتید دانشگاهی در فعالیت‌های قرآنی تأکید و ضرورت گسترش مفاهیم، آموزش‌ها و پژوهش‌های قرآنی را مهم ارزیابی کرد.
انتهای پیام/

خبر جدید  شمار کشته‌شدگان زلزله استان کرمانشاه به۶۲۰ نفر رسید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه