10:33:21 - دوشنبه 19 فوریه 2018
تشییع پیکر یک شهید گمنام در استان کرمانشاه
تشییع پیکر یک شهید گمنام در استان کرمانشاه
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه،  از تشییع و تدفین یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) در استان کرمانشاه خبر داد.   سرهنگ محمد علی مرادی گفت: این شهید والا مقام در سال ۱۳۶۲ در عملیات

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه،  از تشییع و تدفین یک شهید گمنام دوران دفاع مقدس همزمان با ایام شهادت حضرت زهرا (س) در استان کرمانشاه خبر داد.

 

سرهنگ محمد علی مرادی گفت: این شهید والا مقام در سال ۱۳۶۲ در عملیات خیبر و در سن ۲۴ سالگی به شهادت رسیده است.

خبر جدید  باز هم سپاه در سرپلذهاب به میدان آمد
وی افزود:  زمان دقیق مراسم تشییع این شهید عزیز را روز چهارشنبه ۲ اسفند ۹۶ اعلام کرد و گفت: این مراسم ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از درب مسجد جامع کرمانشاه آغاز می شود و تا میدان آزادی ادامه خواهد داشت.

 

وی از حضور خانواده معظم شهدا، مردم شریف شهر کرمانشاه و کارکنان و مسئولین ادارات، سازمان ها، نهادها و همچنین فرماندهان، کارکنان نیروهای مسلح استان، پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس در این مراسم معنوی خبر داد و گفت: مراسم خاکسپاری نیز راس ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه در شهرک پرواز، بلوار شهید امجدیان، مجتمع فرهنگی شهید عاصمی انجام می شود.

خبر جدید  حق توحش در دوران پهلونی نماد خودباختگی رژیم به آمریکا بود

 

این مسئول از برگزاری مراسماتی نیز توسط هیئت های مذهبی استان با حضور پیکر مطهر این شهید والامقام خبر داد و گفت: مراسم شبی با شهدا در شهرک الهیه مسجد چهارمین شهید محراب طی روز دوشنبه ۳۰ بهمن بعد از نماز مغرب و عشاء و مراسم شب وداع در بلوار طاق بستان مسجد النبی (ص) روز دوشنبه ۳۰ بهمن ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

خبر جدید  آمادگی 68 مرکز برای خرید گندم در کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه