12:55:25 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
تصادفات فوتی درون شهری ۳۲ درصد کاهش یافت
تصادفات فوتی درون شهری ۳۲ درصد کاهش یافت
کرمانشاه – ایرنا – رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: در ۹ ماهه سپری شده از سال جاری با اقدام های پیشگیرانه ای که توسط پلیس راهور انجام شده شاهد کاهش ۳۲ درصدی تصادفات منجر به فوت در صحنه نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «فضل اله شیری» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: اقدام های پلیس در برخورد با تخلفات رانندگی و اعمال قانون برای افراد متخلف با رشد ۲۵ درصدی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل روبرو بوده است.
وی تصریح کرد: در ۹ ماه گذشته شاهد کاهش ۳۲ درصدی تصادفات منجر به فوت و همچنین چهار درصدی تصادفات منجر به جرح در سطح معابر شهری استان کرمانشاه بوده ایم.
سرهنگ شیری خاطرنشان کرد: در راستای برخورد با رانندگان متخلف از ابتدای فروردین تا پایان آذر، ۷۶۰ هزار و ۸۱۲ برگ جریمه صادر شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۹ درصد رشد نشان می دهد.
رئیس پلیس راهور کرمانشاه ادامه داد: رشد ۴۴ درصدی برخورد با رانندگانی که اقدام به توقف در مکان های غیرمجاز کرده و باعث راهبندان و ایجاد مزاحمت برای سایر خودروها می کنند، از دیگر کارهای صورت گرفته بوده است.
وی گفت: در این راستا تعداد ۱۲ هزار و ۵۳ دستگاه خودرو به علت توقف در حریم های ممنوعه و زیر تابلوهای توقف ممنوع به پارکینگ منتقل شده اند.
سرهنگ شیری در پایان با قدردانی از عموم شهروندان برای همکاری خوبی که با ماموران پلیس راهور دارند، خواستار هم افزایی بیشتر آن ها با پلیس و رعایت کامل و دقیق قوانین راهنمایی و رانندگی شد.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  اداره راهداری نسبت به بازسازی جاده کوزران اقدام کند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه