21:27:32 - یکشنبه 9 ژوئن 2019
تصویب استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان کرمانشاهی
تصویب استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان کرمانشاهی
کرمانشاه_ نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از تصویب استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان کرمانشاهی خبر داد.

عبدالرضا مصری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به اینکه فوق العاده مزایای مناطق عملیاتی به بازنشستگان استان کرمانشاه تعلق نگرفته بود استفساریه ای با این موضوع به مجلس تقدیم شد.

وی افزود: این استفساریه امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس با اکثریت آرا تصویب شد و بنده هم به عنوان طراح در این جلسه حضور یافته و به دفاع پرداختم.

خبر جدید  بدون در نظر گرفتن بودجه با منابع پایدار برای مرزها حوادث تروریستی تکرار خواهد شد/ در بازدید از مرزهای سیستان و بلوچستان درباره حملات تروریستی هشدار داده بودم

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: این استفساریه که اینک در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده در نوبت طرح در صحن علنی مجلس قرار دارد و در صورت موافقت نمایندگان مجلس برای تصمیم گیری به شورای نگهبان تحویل می شود.

وی عنوان کرد: امیدواریم زمانی که استفساریه در صحن علنی مجلس طرح می شود این تبعیضی که برای بازنشستگان مناطق جنگی و عملیاتی کرمانشاه، اسلام آباد غرب، سرپل ذهاب، گیلانغرب، پاوه و جوانرود و دیگر مناطق ایجاد شده برطرف شود زیرا بازنشستگان مذکور در زمان جنگ در مناطق عملیاتی حضور داشته اند.

کد خبر ۴۶۳۶۴۰۳


منبع :: تصویب استفساریه پرداخت مزایای مناطق جنگی به بازنشستگان کرمانشاهی

خبر جدید  چرا با این همه ثروت که کرمانشاه دارد، جوانانش بیکارند؟!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه