11:19:24 - سه‌شنبه 2 ژانویه 2018
تعدادی در تجمعات دیروز بازداشت شدند/ این‌ها دنبال مطالبات نیستند
تعدادی در تجمعات دیروز بازداشت شدند/ این‌ها دنبال مطالبات نیستند
استاندار کرمانشاه از بازداشت تعدادی در اتفاقات روز گذشته خبر داد. شعار سال: «هوشنگ بازوند»، استاندار کرمانشاه، درباره اتفاقات دیروز این شهر گفت: روز گذشته تجمعاتی داشتیم که متاسفانه بعضی ها هم فکر می کنند، اعتراض شان را باید با تخریب اموال عمومی نشان دهند. بازوند با اشاره به اینکه اموال عمومی مورد آسیب قرار گرفت،

استاندار کرمانشاه از بازداشت تعدادی در اتفاقات روز گذشته خبر داد.

شعار سال«هوشنگ بازوند»، استاندار کرمانشاه، درباره اتفاقات دیروز این شهر گفت: روز گذشته تجمعاتی داشتیم که متاسفانه بعضی ها هم فکر می کنند، اعتراض شان را باید با تخریب اموال عمومی نشان دهند.

بازوند با اشاره به اینکه اموال عمومی مورد آسیب قرار گرفت، افزود: متاسفانه روز گذشته به برخی بانکها حمله شد و شیشه های مراکز عمومی را شکستند. این نشان می دهد که این ها دنبال مطالبات و این حرفها نیستند. دیروز به خانواده های آنها گفتیم که دشمن پشت این قضایا است، همان هایی که تا دیروز ملت ایران را تروریست می خواندند از این اتفاقات حمایت می کنند. مشخص است که توطئه ای پشت این قضیه است.

خبر جدید  کرمانشاه بیکارترین استان کشور شد/آماری ۲ برابر میانگین کشور

استاندار کرمانشاه بدون اشاره به تعداد دستگیر شدگان روز گذشته کرمانشاه گفت: تعدادی را دستگیر کردیم. قطعا با کسانی که به بیت المال آسیب می زنند، برخورد خواهد شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری برنا ، تاریخ انتشار ۱۱دی ۹۶، کدمطلب:۶۵۶۹۶۱، www.borna.news

خبر جدید  فکر داعش در حال رشد است

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه