11:44:24 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
تغییرات عراق مشکلات عمده ای برای استان کرمانشاه در پی دارد
تغییرات عراق مشکلات عمده ای برای استان کرمانشاه در پی دارد
به گزارش خبرنگار مهر، کیوان کاشفی امروز پنج شنبه در کنفرانس خبری روسای سازمات صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی استان کرمانشاه که در محل سازمان صنعت، معدن، تجارت برگزار شد، ابراز داشت: متاسفانه در کشور ما تنگناهای مالی وجود دارد اما هر استانی نسبت به ظرفیت و امکاناتی که

به گزارش خبرنگار مهر، کیوان کاشفی امروز پنج شنبه در کنفرانس خبری روسای سازمات صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن کشاورزی استان کرمانشاه که در محل سازمان صنعت، معدن، تجارت برگزار شد، ابراز داشت: متاسفانه در کشور ما تنگناهای مالی وجود دارد اما هر استانی نسبت به ظرفیت و امکاناتی که دارد می تواند از فضاهای موجود استفاده کند.

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاعه افزود: امسال با توجه به رخداد تلخ زلزله خسارات فراوانی به استان وارد شد اما می توان از این تهدید به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

خبر جدید  خودروهای مسافر بر شخصی غیر مجاز توقیف می شوند

وی به حضور مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و دیگر مدیران کشوری در پی زلزله اخیر در استان اشاره کرد و بیان داشت: به دنبال حضور این مقامات قول ها و اعتباراتی برای استان در نظر گرفته شد، که اعتبارات خوبی هستند و اگر مدیریت خوبی بر جذب سریع و درست آن داشته باشیم پیش بینی می شود بتوانیم ۲ تا ۳ درصد نرخ بیکاری استان را بهبود دهیم.

خبر جدید  اتصال تمام سرویسهای بهداشتی شهرهای زلزله‌زده کرمانشاه به شبکه فاضلاب

رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه تصریح کرد: مشکلات ما در استان فقط زیرساختی نیست بلکه در بخش نرم افزاری و رفتاری بیشتر مشهود است و اگر فضای کسب و کار استان فضای مناسبی نیست و جایگاه آماری مناسبی نداریم به خاطر همین امر است.

کاشفی خاطر نشان کرد: در این راستا مدیران استانی باید از توانی که دارند طوری استفاده کنند که بیشترین سوددهی را برای استان داشته باشند.

خبر جدید  برگزاری جشنواره فیلم کوتاه با محور آسیب‌های اجتماعی در سرپل‌ذهاب

وی گفت: تغییرات کشور عراق متاسفانه مشکلات عمده ای را برای ما در پی دارد با تلاشهای فراوان توانستیم مرز پرویز خان را از بسته شدن نجات دهیم اما متاسفانه مرز شوشمی و شیخ صله با خطر بسته شدن مواجه هستند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه