2:20:30 - یکشنبه 14 آوریل 2019
تقویت بخش خصوصی تنها راه عبور از سد تحریم‌هاست
تقویت بخش خصوصی تنها راه عبور از سد تحریم‌هاست
کرمانشاه- نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، تقویت بخش خصوصی را تنها راه عبور از سد تحریم‌ها دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، سید قاسم جاسمی عصر امروز شنبه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: در این سفر بهتر بود بیشتر برای تولید کنندگان و حل مشکلات آنها وقت صرف می‌کردیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید به داد استان کرمانشاه برسید، گفت: الان کرمانشاه به عنوان اولین استان کشور در رابطه با بیکاری است و هنوز نتوانستیم یک رتبه آن را کاهش دهیم.

خبر جدید  ایران مهمترین شریک تجاری عراق است/ لزوم توجه به مرز پرویزخان

وی بیان داشت: استان کرمانشاه قطب کشاورزی است و می‌توانیم در این بخش حرفی برای گفتن داشته باشیم، اما متأسفانه بخش صنعت در استان با ۳۰ درصد فعالیت کار انجام می‌دهند.

جاسمی خاطرنشان کرد: ما عزم و اراده‌ای برای کمک به بخش تولید نداریم و باید بدانیم که تنها راه برون رفت از تحریم‌ها فعال کردن و تقویت بخش خصوصی است.

خبر جدید  بازگشایی ۲۵۶ راه روستایی در استان کرمانشاه

وی ادامه داد: دارا بودن ۳۷۰ کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق و همچنین تولید ۷۵ درصد قیر طبیعی کشور در این استان می‌تواند ظرفیت‌های بسیار خوبی برای توسعه باشد که باید بتوانیم از آنها به درستی استفاده کنیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: تا استان کرمانشاه به سامان نرسیده ما همچنان خواستار توسعه بخش صنعت، معدن و تجارت در استان هستیم.

کد خبر ۴۵۸۹۸۷۷


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  انعکاس واقعیت سرلوحه رسانه‌های انقلابی کرمانشاه است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه