1:03:25 - یکشنبه 13 ژانویه 2019
تقویت رسانه طراز انقلاب اسلامی اولویت بسیج رسانه در کرمانشاه است
تقویت رسانه طراز انقلاب اسلامی اولویت بسیج رسانه در کرمانشاه است
مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: یکی از مهمترین اولویت‌های این نهاد تقویت رسانه طراز انقلاب اسلامی در استان است.

حسن موحد در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکهرسانهها با تشکیل جبهه رسانهانقلابمیتوانند مطالبات مقام معظم رهبری وآرمانهای انقلاب اسلامی را عملی کنند، اظهار داشت: تشکیل این جبهه متحد توسط رسانهها در کشور سبب همسویی و همافزایی آنها در دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری میشود.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه سازمان بسیج رسانه به عنوان کانون وحدت و همگرایی نیروهای مؤمن و انقلابی عمل میکند عنوان کرد: اکنون رسانه بهترین وسیله برای ترویج افکار و اندیشههای عاشورایی اهل بیت(ع) و آرمانهای امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری به عنوان علمداران انقلاب است.

خبر جدید  ویژه برنامه های سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر در کرمانشاه برگزار می‌شود

موحد با تأکید بر همافزایی و همفکری اهالی رسانه بیان کرد: رسانه جلودار مقابله با جنگ نرم دشمن است و امروز که دشمن جنگ اقتصادی علیه ملت مقاوم ایران اسلامی را گسترش داده است با تکیه بر قدرت رسانهها میتوان به مردم و مسئولان در این جنگ کمک کرد و رسالت رسانه کشور خنثیسازیتوطئههای دشمنان با مدیریت مناسب است.

مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه با اشاره به رسالت رسانه در مطالبهگری اظهار کرد: سازمان بسیج رسانه با شعار فراجناحی ورود کرده و در عمل نیز آن را نشان داده است زیرا ما به دنبال تشکیل رسانه طراز انقلاب اسلامی هستیم.

خبر جدید  سوگواره یاس نبوی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود

وی با اشاره به اینکه در رابطه با حماسه ۹ دی یک نشست صمیمی با اصحاب رسانه برگزار کردیم عنوان کرد: همچنین کارگاه آموزشی فن بیان و سخنوری از سوی بسیج رسانه در دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد که از سوی اصحاب رسانه با استقبال مواجه شد.

موحد اظهار کرد: ارتقای سواد رسانهای، برگزاری اردوهای جهادی درمناطق محروم استان به منظور پیگیری مشکلات مردم و تقویت فضای رسانه‎ای انقلاباز برنامه‎های آینده بسیج رسانه به‎شمار می‎رود که در این مسیر برنامه‎های متنوعی را تبیین کردهایم.

خبر جدید  برف ۲۵۶ راه روستایی در استان کرمانشاه را مسدود کرد

انتهای پیام/ش


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه