1:51:32 - سه‌شنبه 22 ژانویه 2019
تلاش برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه
تلاش برای سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال در استان کرمانشاه
استاندار کرمانشاه اولویت مهم در استان را تلاش برای سرمایه‌گذاری، تولید ثروت و ایجاد اشتغال عنوان کرد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه بررسی حل مشکلات تعدادی از طرحهای سرمایهگذاری، اولویت مهم در استان را تلاش برای سرمایهگذاری، تولید ثروت و ایجاد اشتغال عنوان کرد و گفت: همه مدیران و مسئولان در مقابل اشتغال جوانان مسئول هستند و این نیست که دستگاه یا ادارهای بگوید که ایجاد اشتغال از وظایف ما نیست.

وی با تأکید بر تسریع در پاسخگویی به روند استعلامات سرمایهگذاران توسط دستگاهها اظهار کرد: دستگاهها موظف هستند که حداکثر ظرف ۷۲ ساعت پاسخ استعلامات مربوط به سرمایهگذاری را انجام دهند و مدیران با ارسال پیامک و اطلاعرسانی، سرمایهگذار را از روند کاری آن مطلع کنند.

خبر جدید  حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهلمین فجر انقلاب اسلامی

استاندار کرمانشاه با بیان مزیتهای مناسب استان برای سرمایهگذاری تصریح کرد: مدیران باید تلاش کنند که این مزیتها برای رشد سرمایهگذاری بهمنظور افزایش اشتغال و رونق اقتصادی مردم بهکار گرفته شود و اگر زمینه لازم برای سرمایهگذاران فراهم نشود آنان اقدام به سرمایهگذاری در دیگر استانها خواهند کرد.

بازوند با یادآوری نرخ بیکاری استان کرمانشاه تأکید کرد: مدیری که قادر نیست کارهای مربوط به سرمایهگذاری و تسریع در روند استعلامات سرمایهگذاری را انجام دهد، بهتر است که جای خود را به فرد توانمندتر و پرتلاشتر بدهد.

خبر جدید  کرمانشاه مهاجرفرست‌ترین استان کشور شد/مهاجرت 28 هزارنفر به تهران

وی اظهار کرد: همه باید از سرمایهگذاری در استان حمایت و استقبال کنیم و تلاش کنیم که روند کاری سرمایهگذاران در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

به گزارش آنا، در این جلسه چند طرح سرمایهگذاری مورد بررسی قرار گرفت که با دستور استاندار کرمانشاه برای حل مشکلات اجرایی این طرحها، تصمیمات و مصوباتی اتخاذ شد و مدیران ذیربط موظف به همکاری و هماهنگی بیشتر برای برطرف کردن موانع موجود شدند.

خبر جدید  رؤسای 3 شورای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه انتخاب شدند

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۱۰۳/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه