12:42:46 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
تلاش دولت ارائه خدمات درمانی با حداقل هزینه ها به مردم است
تلاش دولت ارائه خدمات درمانی با حداقل هزینه ها به مردم است
کرمانشاه- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه با اجرای طرح تحول سلامت، خدمات ماندگار و ارزنده ای در حوزه بهداشت و درمان کشور و استان انجام شده است، گفت: در بخش درمان، دولت‌ تلاش می کند خدمات درمانی را با حداقل هزینه ها ارائه دهد.

به گزارش ایرنا؛ دکتر بهمن روشنی روز پنجشنبه در مراسم تقدیر و معارفه رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه در سرسرای اجتماعات این بیمارستان، افزود: با تلاش‌ها و اقدام های انجام شده در حوزه بهداشت و درمان، فاکتور‌های سلامت کشور در سطح مطلوبی قرار دارد و همگام با شعار هفته سلامت، همگی باید همواره با خودمراقبتی برای سالم زیستن بکوشیم.
وی اظهار داشت: افتتاح پایگاه‌های اورژانس هوایی یکی از دستاورد‌های مهم طرح تحول در استان است که همواره و به صورت مستمر در حال انجام وظیفه و ارائه خدمت می‌باشد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) از مراکز بسیار مهم درمانی دانشگاه است که خدمات تخصصی و فوق تخصصی را در زمینه‌های چشم ، سوختگی و مسمومیت‌ها ارائه می کند.
روشنی افزود: در این بیمارستان تلاش های خوبی صورت گرفته و فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات دکتر مخصوصی در مدت تصدی مدیریتیش تقدیر و تشکر می کنم.
وی اضافه کرد: ارتقاء تجهیزات پزشکی، توسعه فضای فیزیکی، بخش اورژانس و دیالیز و همچنین نوسازی و بهبود زیر ساخت‌های بیمارستان از جمله برنامه هایی است که در راستای رفاه حال مردم استان در این بیمارستان باید در دستور کار قرار گرفته و با جدیت دنبال شود.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه نیز در ادامه این مراسم گفت: از زحمات و تلاش‌های دکتر مخصوصی رئیس پیشین بیمارستان سپاسگزاری کرده و برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم.
دکتر جواد امینی سامان افزود: بنای کار اینجانب شروعی تازه با همکاری و همفکری پرسنل پرتلاش بیمارستان است و در این راه به همدلی و کوشش تمامی همکاران نیازمندم.
وی اظهار داشت: وضعیت این مرکز در شرایط مطلوبی قرار دارد که بی شک حاصل فعالیت مدیران قبلی است و تغییرات احتمالی در مرکز نیز در راستای بهره مندی از ایده و اندیشه های نو در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم استان است.
او ادامه داد: تکمیل پروژه های نیمه تمام، بازسازی و گسترش بخش اورژانس، بهسازی نمای بیمارستان، بهسازی وضعیت تاسیساتی، ساماندهی زیر ساخت های بیمارستان، ایجاد بخش بستری مسمومیت و دیالیز از جمله برنامه هایی است که در اولویت و دستور کار قرار دارد.
در پایان این مراسم از زحمات بهنام رضا مخصوصی تقدیر و جواد امینی سامان به عنوان رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) معرفی شد.
بیمارستان امام خمینی (ره) کرمانشاه با مساحت ۳۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع، زیربنای ۱۲ هزار متر، ۲۲۰ تخت مصوب و ۲۲۴ تخت فعال، شامل بخش های چشم، گوش و حلق و بینی، سوختگی، داخلی، مسمومیت، آزمایشگاه، رادیولوژی، دیالیز، عفونی، اتاق های عمل، کلینیک و آی سی یو است.
اکنون ۲ هزار و ۶۸۰ تخت بیمارستانی در قالب ۱۸ بیمارستان دولتی دانشگاه علوم پزشکی، ۲ بیمارستان خصوصی، سه بیمارستان نظامی و ۲ بیمارستان تامین اجتماعی در استان فعال است.
۳۰۳۳/۸۰۶۶

خبر جدید  سیل 376 میلیارد تومان خسارت به زیرساخت های کرمانشاه وارد کرد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه