13:09:38 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
تمام راه‌های روستایی کرمانشاه پس از بارش برف باز است/ رانندگان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند
تمام راه‌های روستایی کرمانشاه پس از بارش برف باز است/ رانندگان از ترددهای غیرضروری خودداری کنند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بهمن خسروانی بابیان این مطلب که راه‌های روستایی کرمانشاه در برخی از نقاط در مناطق پرپیچ‌وخم قرارگرفته‌اند، ابراز داشت: در حال حاضر کلیه راه‌های روستایی کرمانشاه با انجام اقدامات امدادی همچون برف‌روبی و نمک‌پاشی بازگشایی‌شده‌اند اما روند بازگشایی راه‌ها تا پایان ظهر امروز به‌صورت مداوم انجام می‌شود. وی با

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، بهمن خسروانی بابیان این مطلب که راه‌های روستایی کرمانشاه در برخی از نقاط در مناطق پرپیچ‌وخم قرارگرفته‌اند، ابراز داشت: در حال حاضر کلیه راه‌های روستایی کرمانشاه با انجام اقدامات امدادی همچون برف‌روبی و نمک‌پاشی بازگشایی‌شده‌اند اما روند بازگشایی راه‌ها تا پایان ظهر امروز به‌صورت مداوم انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برف راه حدود ۲۵ روستای استان را مسدود کرده بود، خاطرنشان ساخت: به‌رغم ورود سامانه بارشی که باعث بارش برف در کرمانشاه شد، اکنون در هیچ‌کدام از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان مشکل تردد نداریم.

مدیرکل راهداری کرمانشاه با اعلام این خبر که در تمامی حدود ۸ هزار کیلومتر راه‌های استان خدمات‌دهی ویژه زمستان انجام می‌گردد، اظهار داشت: در این راستا علاوه بر بازگشایی راه‌های روستایی کرمانشاه، اقدامات آموزشی منع ترددهای و همچنین بررسی مداوم مسائل ایمنی خصوصاً در محورهای برف‌گیر و گردنه‌ها برای رانندگان لحاظ خواهد شد.

خبر جدید  موانع سرمایه‌گذاری از علل اصلی بیکاری کرمانشاه است

وی همراه داشتن زنجیر چرخ، لباس گرم و… را ضروری خواند و از رانندگان خواست از سلامت خودرو خود و تجهیزات آن ازجمله برف‌پاک‌کن، بخاری، لاستیک و… مطمئن باشند و همچنین همکاری لازم را با اکیپ‌ها و عوامل راهداری برای ارائه خدمات بهتر انجام دهند.

محور برفگیر پاوه

تعریض ۱۴ فقره قوس خطرناک در محورهای برفگیر پاوه

مدیرکل راهداری کرمانشاه در ادامه تصریح کرد: با توجه به فرارسیدن فصل سرما و بارش و احتمال حوادث جاده‌ای، پس از بررسی و شناسایی نقاط پر تصادف طی ماه گذشته ۱۱ فقره قوس خطرناک و فاقد دید به حجم تقریبی ۹۴۰۰ مترمکعب در محور پاوه- نوسود و ۳ فقره در گردنه شمشیر از این شهرستان تعریض شد.

خبر جدید  شیرزادی: تعطیلی پروژه بازیافت کرمانشاه از زلزله مخرب تر است

وی افزود: سه مرحله برف‌روبی و نمک‌پاشی و تعریض دو دستگاه پل درراه‌های حوزه استحفاظی شهرستان پاوه، همچنین تعمیر و ترمیم ۵ دستگاه پل واقع در محور کرمانشاه- کوزران از دیگر اقدامات صورت گرفته این مجموعه در ماه قبل بوده است.

خسروانی به اقداماتی نظیر شستشوی تابلوها، تابلوگذاری، تیغه زنی، بهسازی و تسطیح راه‌های حوزه کوزران و روستای قلعه گینه و گاو پناه، تعمیر و بازسازی راهدارخانه‌های چهارزبر، عین الکش، برنجان و قزانچی اشاره کرد و افزود: تعمیر ماشین‌آلات سنگین و نیمه سنگین، ترانشه بری و تعویض شانه سنگی راه در محور کرمانشاه-بیستون، تنقیه و پاک‌سازی کانال قزانچی به طول ۱۵۰ متر و لکه‌گیری ۲۵۰ کیلومتر از راه‌های فرعی، اصلی و روستایی این شهرستان از دیگر اقدامات این مجموعه عنوان کرد.

خبر جدید  آشنایی با دو پدیده هارپ و زلزله

وی گفت: ریزش برداری، برف‌روبی، آسفالت رگلاژی هزار و ۶۷۰ مترمربع، پاک‌سازی و تنظیم قنو ۳۵ کیلومتر از محورهای ثلاث باباجانی، برنامه ریزی در خصوص بازگشایی به موقع راه‌های روستایی کرمانشاه و همچنین لکه‌گیری ۴۳۵ مترمربع از محورهای این شهرستان از دیگر اقدامات صورت گرفته به شمار می‌رود.

خسروی با بیان این مطلب که در برخی مناطق از جمله محدوده شهرستان سنقروکلیایی تا حدود ۴۰ سانتیمتر هم بارش برف گزارش‌شده است، اعلام داشت: با توجه به حساسیت ویژه راهداری کرمانشاه برای بازگشایی محورهای مواصلاتی شهرها و راه‌های روستایی کرمانشاه در حال حاضر حدود ۵۲۰ نفر نیرو به همراه ۳۴۰ دستگاه ماشین‌آلات در تمامی محورهای استان کار بازگشایی معابر را برعهده‌گرفته‌اند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه