9:37:19 - سه‌شنبه 11 فوریه 2020
تهدیدهای دشمنان تاثیری در اراده ملت برای پشتیبانی از نظام ندارد
تهدیدهای دشمنان تاثیری در اراده ملت برای پشتیبانی از نظام ندارد
کرمانشاه _ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه بر بی تاثیر بودن تهدیدها و تحریم های دشمنان در اراده ملت برای پشتیبانی از نظام تاکید کرد.

بهرام فاضلی زاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم کرمانشاه و شهرستان‌های استان همچون سایر مردم کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیمان و عهد خود را با شهدا، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری تجدید کردند.

وی گفت: امسال به دلیل مصادف شدن راهپیمایی با چهلم سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی مردم با شور و انگیزه چندبرابر در راهپیمایی حضور پیدا کرده و اهداف دشمنان را به یاس تبدیل کردند.

خبر جدید  برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای تئاتر خیابانی هرسین

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: این حضور گسترده مردم همچون سنوات گذشته سبب ناامیدی دشمنان شده و امید را در کشور ایران افزایش خواهد داد زیرا که ملت ایران تهدید ندیده و تحریم ندیده، نیست.

فاضلی زاد بیان داشت: در دوران جنگ و در راهپیمایی روز قدس با وجود تهدیدات دشمن مردم با کفن در خیابان‌ها حضور پیدا کردند و این نشان می‌دهد که مردم در سخت‌ترین شرایط نیز پای انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.

خبر جدید  بیمارستان دوم سرپل‌ذهاب تا سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه ادامه داد: تهدید و تحریم دشمن چیز جدیدی نیست و مردم به این حرف‌ها گوش نمی‌دهند.

وی بیان کرد: این مردم شاید از مشکلات اقتصادی گلایه داشته باشند اما می‌بینیم که همیشه خط خود را از دشمنان جدا کرده و سربلندی انقلاب و نظام را آرزوی همیشگی خود می‌دانند.

خبر جدید  برگزاری جشنواره فرهنگی-گردشگری سراب نیلوفر در کرمانشاه

فاضلی زاد با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است، عنوان کرد: دشمنان دیدند که حضور مردم نسبت به سال گذشته بیشتر است و سرما و گرما در آنها تأثیری ندارد و گرایش و جریانات فکری آنها را از انقلاب جدا نخواهد کرد. کد خبر ۴۸۵۰۵۲۹
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه