0:56:24 - پنج‌شنبه 3 ژانویه 2019
تهدید دختر دبیرستانی به انتشار تصاویرش در فضای مجازی
تهدید دختر دبیرستانی به انتشار تصاویرش در فضای مجازی
ایلنا: رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عوامل تهدید به انتشار تصاویر شخصی دختر دبیرستانی در شبکه های اجتماعی خبر داد.

رئیس پلیس فتای استان کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عوامل تهدید به انتشار تصاویر شخصی دختر دبیرستانی در شبکه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علی کریمی اظهار داشت: اخیرا یک دختر دبیرستانی در حالی که بسیار هراسان و مضطرب بود به پلیس فتا مراجعه و عنوان کرد چندی پیش در شبکه اجتماعی تلگرام با فردی آشنا شده و مدتی از این طریق با یکدیگر در ارتباط بودهاند.

خبر جدید  57 هزار خانوار زلزله زده کرمانشاه چادر نشین هستند

وی ادامه داد: این دختر نوجوان در ادامه اظهاراتش بیان کرد که در جریان این ارتباط مجازی اقدام به ارسال تعدادی از عکسهای خود برای پسر مورد نظر کرده است ولی پس از مدتی این فرد با تهدید به انتشار این عکسها، از او تقاضای برقراری رابطه نامشروع داشته است.

سرهنگ کریمی تصریح کرد: آن پسر پس از دریافت پاسخ منفی از سوی دختر، شماره و عکسهای وی را در اختیار دوستش قرار داده و او نیز با مطرح کردن درخوایت رابطه نامشروع، دختر را تهدید به انتشار تصاویرش میکند.

خبر جدید  کشف یک‌میلیارد ریال پوشاک و پتوی قاچاق در پاوه

رئیس پلیس فتا کرمانشاه افزود: با ثبت این اظهارات و با توجه به حساسیت موضوع و در خطر بودن آبروی دختر نوجوان، شناسایی افراد تهدید کننده در دستور کار قرار گرفت و با اقدامات اطلاعاتی و ردیابیهای انجام شده هردوی آنها شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی نسبت به دستگیریشان اقدام شد.

خبر جدید  فعالیت ١٨ تیم امداد و نجات در سرپل ذهاب/ برپایی دو اردوگاه اسکان اضطراری برای سیل زدگان

وی گفت: متهمان دستگیر شده در بازجوییهای صورت گرفته به جرم خود مبنی بر تهدید دختر دبیرستانی و درخواست رابطه نامشروع اعتراف و در عین حال از اقدام خود نیز ابراز پشیمانی کردند.

سرهنگ کریمی همچنین از معرفی این دو متهم به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه