«حشمتالله فلاحتپیشه»، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفتوگو با خبرنگار سیاسی برنا با اشاره به قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفت: آمریکا حامی تروریست بوده و تحریم سپاه پاسداران در جهت تقویت تروریست صورت گرفته است.

نماینده مردم اسلامآباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در این خصوص افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بارها در سالهای اخیر و گذشته در شکست تروریستها در برهههای حساس منطقه نقش داشته و واشنگتن در پی تلافی این موضوع بوده است.

خبر جدید  لیگ؛ کشتی گیران مستعد را به ایران معرفی می کند +ببینید

وی ادامه داد: سپاه همواره در صف اول مبارزه با تروریسم بوده و بارها نیروهای آمریکایی را از مخمصههای تروریستی نجات داده است.

تاثیر اقدام آمریکا درباره تروریستی خواندن سپاه بر فعالیت های این نهاد

فلاحتپیشه در پاسخ به تاثیر تاثیر اقدام آمریکا درباره تروریستی خواندن سپاه بر فعالیتهای این نهاد گفت: سپاه اقدامات صیانتی در حوزه فعایتهای اقتصادی خود داشته و ادعای مطالبی از قبیل زمینگیر شدن سپاه، جنگ روانی است.

وی ادامه داد: بخش عمده فعالیتهای اقتصادی سپاه خود اتکاست یعنی اقدامات سپاه مبنی بر فعالیتهای عمرانی و غیره و با توان، مدیریت و توان داخلی به صورت خوداتکا صورت گرفته است.

خبر جدید  حضور حماسی مردم پیام روشنی برای دشمنان انقلاب است

تروریستی خواندن سنتکام توسط شورای عالی امنیت ملی در قالب قانون الزام دولت به اقدام متقابل در برابر رفتارهای آمریکا بود

فلاحتپیشه با بیان این که تروریستی خواندن سنتکام توسط شورای عالی امنیت ملی در قالب قانون الزام دولت به اقدام متقابل در برابر رفتارهای آمریکا بود، گفت: این اقدام بسیار ضروری بود و باید در ساعات اولیه انجام میشد.

خبر جدید  رشد چشمگیری بیمه بعد از انقلاب در کرمانشاه داشته است

وی بیان کرد: واشنگتن در شرایطی قرار خواهد گرفت و از این اقدام پشیمان میشود.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی همچنین تاکید کرد: این اقدام به معنای کشیده شدن روابط تهران و واشنگتن به مرحله جنگ نیست و جمهوری اسلامی ایران در این خصوص نگرانی ندارد اما توهین نیروی نظامی دولتی، توهین به قانون اساسی آن کشور است و قابل قبول نیست.