14:59:27 - جمعه 16 فوریه 2018
توجه مسئولان به مشکلات مردم/لزوم اقدام عملی برای رفع موانع ازدواج
توجه مسئولان به مشکلات مردم/لزوم اقدام عملی برای رفع موانع ازدواج
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همگان به تقوا و سرلوحه قرار دادن آن در تمام امور زندگی، تقوا را راه و مسیر رستگاری دانست. امام جمعه کرمانشاه با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و حضور  با شکوه مردم آن

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله مصطفی علما در خطبه های عبادی- سیاسی نماز جمعه این هفته کرمانشاه ضمن دعوت همگان به تقوا و سرلوحه قرار دادن آن در تمام امور زندگی، تقوا را راه و مسیر رستگاری دانست.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال و حضور  با شکوه مردم آن را راهپیمایی کم نظیری دانست که مردم علی رغم مشکلات اقتصادی در آن حضوری پر رنگ داشتند.

خبر جدید  خطرناک تر از زلزله ۷.۳ ریشتری چیست؟

وی با اشاره به آشوب های اخیر که نشات گرفته از توطئه دشمنان بود، افزود: راهپیمایی امسال پاسخی به این اقدامات و همچنین اقدامات ضدایرانی آمریکایی ها بود.

این مسئول با اشاره به پایبندی ملت ایران به آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، پیام راهپیمایی امسال را وطن دوستی این مردم و حفاظت آنان از مام وطن دانست.

وی افزود: این مردم برای انقلاب بیش از ۳۰۰ هزار شهید تقدیم کرده اند و رنج بسیاری برده اند ودشمن نیز می داند که این مردم همواره پای انقلاب خود ایستاده اند.

خبر جدید  اجرای کنسرت موسیقی سنتی شهرام ناظری طی نیمه شعبان در کرمانشاه

آیت الله علما اشاره ای نیز به مشکلات ملت داشت و خطاب به مسئولان خواستار شنیدن دردل و مشکلات مردم شد.

وی افزود: مسئولان با حل مشکلات می توانند پاسخگوی این همه حضور مردم در صحنه، بصیرت و آگاهی آنان باشند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه همچنین خواستار توجه سران قوای سه گانه به مشکلات مردم و انجام اقدامات عملی برای حل این مشکلات و رفع نواقص شد.

خبر جدید  مسأله مهدویت به یک باور عمومی تبدیل شود

وی اشاره ای نیز به مشکلات و موانع سر راه جوانان برای ازدواج داشت و گفت: این مشکلات متعدد بوده و غوغا می کنند و ضرورت دارد که مسئولان برای رفع این موانع تلاش کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه