4:23:09 - دوشنبه 4 مارس 2019
توزیع آب بسته‌بندی شده در شهر هرسین
توزیع آب بسته‌بندی شده در شهر هرسین
فرماندار هرسین با اشاره اختلال در شبکه برق سیستم پمپاژ آب شهر هرسین از ظهر روز گذشته و مشکلات سیستم آبرسانی هرسین اظهار داشت: در پی قطع برق ایستگاه پمپاژ شهر هرسین و توقف موقتی در انتقال و پمپاژ آب، به منظور حل مشکلات شهروندان ۵۰۰۰ آب بسته‌بندی به این شهرستان ارسال شد.

شعارسال: امیر شاه‌آبادی با اشاره اختلال در شبکه برق سیستم پمپاژ آب شهر هرسین از ظهر روز گذشته و مشکلات سیستم آبرسانی هرسین اظهار داشت: در پی قطع برق ایستگاه پمپاژ شهر هرسین و توقف موقتی در انتقال و پمپاژ آب، به منظور حل مشکلات شهروندان ۵۰۰۰ آب بسته‌بندی به این شهرستان ارسال شد.

فرماندار هرسین با بیان اینکه کابل مسی مورد نیاز برای حل مشکل سیستم پمپاژ به طول ۵۲۰ متر و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان توسط مدیریت آبفا تهیه و بزودی مشکل آبرسانی مرتفع خواهد شد گفت: علت اصلی قطع آب شرب، قطع برق در شبکه اتصال کابلهای زیر مینی سیستم پمپاژ بوده است و امیدواریم آب شرب هرسین عصر امروز وصل می‌شود.

فرماندار شهرستان هرسین به اشاره به شروع عملیات آبرسانی ثابت و سیار در شهر هرسین عنوان کرد: براساس هماهنگی‌های انجام شده تعداد ۱۴ دستگاه تانکر عملیات آبرسانی را در شهر هرسین انجام می‌دهند.

شاه‌آبادی با بیان اینکه از این ۱۴ تانکر تعداد ۱۲ تانکر عملیات آبرسانی ثابت و سیار را انجام خواهند داد، بیان کرد: تعداد دو دستگاه تانکر آب مورد نیاز خبازی‌های شهر هرسین را تأمین خواهند کرد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار:۱۲ اسفند ۱۳۹۷ ، کدخبر:www.tasnimnews.com ،۱۹۶۰۱۷۱


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  گرم شدن آب‌های زیرزمینی ثلاث باباجانی پس از زلزله ۷.۳ ریشتری
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه