11:52:49 - سه‌شنبه 30 آوریل 2019
توزیع بیش از ۶۳ هزار حلقه لاستیک میان ناوگان حمل و نقل کرمانشاه
توزیع بیش از ۶۳ هزار حلقه لاستیک میان ناوگان حمل و نقل کرمانشاه
کرمانشاه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه گفت: بیش از ۶۳ هزار حلقه لاستیک از سال گذشته تاکنون میان ناوگان حمل و نقل کرمانشاه توزیع شد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون ۶۳ هزار و ۶۷۰ حلقه لاستیک از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه به ناوگان عمومی تحویل داده شد.

به گفته مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه، این حلقه لاستیک‌ها در ۱۰ اندازه و طی ۴۹ مرحله میان ناوگان عمومی حمل و نقل توزیع شده است.

خبر جدید  ابعاد سیاسی حج مطابق با خواسته های اسلام است

کرمی خاطرنشان کرد: بیشترین واگذاری در مرحله نخست به تعداد شش هزار و ۵۴۹ حلقه و کمترین در مرحله بیست و نهم به تعداد ۱۱۰ حلقه لاستیک بوده که مربوط به سال گذشته است.

وی افزود: بیشترین لاستیک توزیع شده با اندازه ۱۴/۱۵/۶۵/۱۸۵ به تعداد ۱۸ هزار و ۷۷۲ حلقه لاستیک و۲۴-۱۲۰۰ با ۱۸ هزار و ۷۲۳ و کمترین لاستیک توزیع شده مربوط به اندازه ۲۰-۱۰۰۰ به تعداد ۴۱۸ و ۲۰-۱۱۰۰ با ۲۲۴ حلقه لاستیک بوده است.

خبر جدید  تاکسیران کرمانشاهی ۶۰۰میلیون ریال پول و طلا را به صاحبش بازگرداند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه گفت: همچنین علاوه بر توزیع لاستیک در میان شرکت‌های حمل و نقل در سطح شهرستانها هم ۳ هزار و ۲۳۴ حلقه لاستیک توزیع شده است.

کرمی بیان کرد: توزیع لاستیک بر اساس آیتم‌هایی چون بارنامه و عملکرد وسایل نقلیه انجام می‌شود.

کد خبر ۴۶۰۴۲۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  برف و باران در راه است/ کاهش دمای هوای کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه