11:05:38 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
توزیع سوخت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه از مرز ۱۵۰ میلیون لیتر گذشت
توزیع سوخت در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه از مرز ۱۵۰ میلیون لیتر گذشت
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از توزیع بیش از ۱۵۰ میلیون لیتر انواع سوخت در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد. به گزارش ایسنا، مراد حاصل مرادی اظهار کرد: با گذشت بیش از  ۱۰۰ روز از وقوع زلزله توزیع فرآورده های نفتی در مناطق زلزله زده استان از ۱۵۰ میلیون لیتر گذشته  و

مدیرشرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از توزیع بیش از ۱۵۰ میلیون لیتر انواع سوخت در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایسنا، مراد حاصل مرادی اظهار کرد: با گذشت بیش از  ۱۰۰ روز از وقوع زلزله توزیع فرآورده های نفتی در مناطق زلزله زده استان از ۱۵۰ میلیون لیتر گذشته  و هنوز هم ادامه دارد.

خبر جدید  کشف ۱۳ میلیون ریال چک پول تقلبی در کرمانشاه

وی ادامه داد: در این مدت ۴۰ میلیون لیتر بنزین، ۴۵ میلیون لیتر نفت سفید و ۶۵ میلیون لیتر نفت گاز در شهرستان‌های آسیب دیده توزیع شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه یادآور شد: با توجه به کاهش محسوس دمای هوا در استان، ارسال سوخت به مجاری عرضه و همچنین توزیع نفت سفید بین خانوارهای مناطق زلزله زده همچنان در حال انجام است.

خبر جدید  شهید گمنام به کرمانشاه خوش آمدی

 مرادی با بیان اینکه تامین سوخت شهرهای زلزله‌زده با استفاده از دفترچه‌های هلال‌احمر انجام می‌شود، افزود: در شهرستان‌های زلزله‌زده حدود ۱۱۳ فروشندگی ذخیره‌سازی، تامین و توزیع سوخت نفت سفید گرمایش زلزله‌زده‌ها را انجام می‌دهند.

 وی با اشاره به اینکه با توجه به میزان موجودی سوخت استان  هیچگونه نگرانی برای تامین سوخت وجود ندارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اطلاعات هواشناسی، از قبل تمهیدات لازم برای ارسال سوخت مورد نیاز به نواحی مختلف استان انجام شده است.

خبر جدید  تأکید دهه نودی‌های کرمانشاه به محو اسرائیل /روز قدس ۹۷ ماندگار شد

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه