23:24:02 - پنج‌شنبه 6 ژوئن 2019
توزیع شکر ۳۵۰۰ تومانی در فروشگاه‌های کرمانشاه
توزیع شکر ۳۵۰۰ تومانی در فروشگاه‌های کرمانشاه
ایلنا: معاون بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون هر کیلوگرم شکر سه هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه های سطح شهر توزیع…

معاون بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون هر کیلوگرم شکر سه هزار و ۵۰۰ تومان در فروشگاه های سطح شهر توزیع می شود، گفت: مردم نگران نباشند.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی سازمان صمت کرمانشاه امروز پنجشنبه به نقل از احسان باقرخانی اعلام کرد: به همت این سازمان و با همکاری اتحادیه صنف خواروبار فروشان مقادیر زیادی شکر در فروشگاه های استان کرمانشاه در حال عرضه است.

خبر جدید  مهم‌ترین هدف حوزه فرهنگی، اشاعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه ورزش است

وی اظهار داشت: با وجود تعطیلات مربوط به نیمه خرداد و عید سعید فطر؛ همچنان توزیع شکر در سطح فروشگاه های خرده فروشی از قرار هرکیلو سه هزار و ۵۰۰ تومان ادامه دارد.

معاون بازرگانی و توسعه تجارت خارجی سازمان صمت کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: در این مرحله به ازای هر نفر؛ پنج کیلوگرم شکر تحویل داده می شود.

خبر جدید  کرونا جان 8 کرمانشاهی دیگر را گرفت/ آمار جانباختگان به هزار و 349 رسید

باقرخانی در ادامه یادآور شد: در این مرحله از توزیع، مشخصات خریداران شکر، ثبت سامانه نخواهد شد؛ بنابراین محدودیتی برای توزیع این کالا در استان نداریم.

وی در پایان افزود: همشهریان می توانند با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه خرده فروشی محل سکونت خود نسبت به تهیه شکر مورد نیاز اقدام کنند.

خبر جدید  شهردار کرمانشاه منصوب شد


منبع :: توزیع شکر ۳۵۰۰ تومانی در فروشگاه‌های کرمانشاه

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: ,بانک پاسارگاد
اخبار ویژه