11:48:18 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز در کرمانشاه
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز در کرمانشاه
کرمانشاه_مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته جاری ۱۰ تن گوشت گرم گوساله در استان توزیع شد.

علی اصغر بهمنی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در هفته جاری ۱۰ تن گوشت گرم گوساله وکیوم شده به ازای هرکیلوگرم ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

وی افزود: همچنین ۴۰ تن گوشت گرم گوساله نیز میان جمعیت شهرستان ها به ازای هر کیلو گرم ران با ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان، سردست ۲۸ هزار و ۵۰۰ هزار تومان و گردن با ۲۸ هزار تومان توزیع خواهد شد.

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ۵۰۰ تن محموله برنج تایلندی بر اساس جمعیت شهرستان ها به ازای هر کیلوگرم برنج رده ب در کرمانشاه با ۴۳۰۰ و در شهرستانها ۴هزار و ۴۰۰ تومان و برنج هومالی در کرمانشاه با ۵۵۰۰ تومان و ۵۶۰۰ تومان عرضه می شود.

وی بیان کرد: ۴۰ تن گوشت منجمد مرغ شامل توزیع ۱۵ تن در در سطح شهرستان‌ها و ۲۵تن در شهر کرمانشاه با قیمت هرکیلوگرم ۸۹۰۰ تومان و در شهرستان‌ها ۷ هزار تومان عرضه خواهد شد.

بهمنی‌پور عنوان کرد: گوشت قرمز در ۲۵ مرکز و برنج در ۳۰ مرکز خبر داد و گفت: ۱۵ مرکز نیز به صورت سیار در مناطق مرزی شهرستان کرمانشاه برای توزیع گوشت مرغ منجمد در نظرگرفته شده است.

وی افزود: همچنین در زمینه ذخیره‌سازی اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد و نخستین محموله سیب عید، روز گذشته وارد استان شد.

به گفته بهمنی پور امسال درصدد ذخیره‌سازی ۵۰۰ نم سیب و یک هزار تن پرتقال برای تامین میوه شب عید استان کرمانشاه هستیم همچنین ذخیره سازی محصولاتی نظیر جو، ذرت و سویا از سوی سازمان پشتیبانی امور دام در دست انجام است.

کد خبر ۴۵۰۰۰۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

خبر جدید  حجتی وزیر پرکار و بی مدعا
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه