11:48:18 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز در کرمانشاه
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز در کرمانشاه
کرمانشاه_مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته جاری ۱۰ تن گوشت گرم گوساله در استان توزیع شد.

علی اصغر بهمنی پور در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در هفته جاری ۱۰ تن گوشت گرم گوساله وکیوم شده به ازای هرکیلوگرم ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

وی افزود: همچنین ۴۰ تن گوشت گرم گوساله نیز میان جمعیت شهرستان ها به ازای هر کیلو گرم ران با ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان، سردست ۲۸ هزار و ۵۰۰ هزار تومان و گردن با ۲۸ هزار تومان توزیع خواهد شد.

خبر جدید  عوامل تیراندازی در اسلام آبادغرب دستگیر شدند

مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ۵۰۰ تن محموله برنج تایلندی بر اساس جمعیت شهرستان ها به ازای هر کیلوگرم برنج رده ب در کرمانشاه با ۴۳۰۰ و در شهرستانها ۴هزار و ۴۰۰ تومان و برنج هومالی در کرمانشاه با ۵۵۰۰ تومان و ۵۶۰۰ تومان عرضه می شود.

وی بیان کرد: ۴۰ تن گوشت منجمد مرغ شامل توزیع ۱۵ تن در در سطح شهرستان‌ها و ۲۵تن در شهر کرمانشاه با قیمت هرکیلوگرم ۸۹۰۰ تومان و در شهرستان‌ها ۷ هزار تومان عرضه خواهد شد.

خبر جدید  توزیع ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت گرم و منجمد در کرمانشاه

بهمنی‌پور عنوان کرد: گوشت قرمز در ۲۵ مرکز و برنج در ۳۰ مرکز خبر داد و گفت: ۱۵ مرکز نیز به صورت سیار در مناطق مرزی شهرستان کرمانشاه برای توزیع گوشت مرغ منجمد در نظرگرفته شده است.

وی افزود: همچنین در زمینه ذخیره‌سازی اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد و نخستین محموله سیب عید، روز گذشته وارد استان شد.

خبر جدید  استان کرمانشاه پیشتاز تولید کلزا با عملکردهای بالاتر از میانگین جهانی

به گفته بهمنی پور امسال درصدد ذخیره‌سازی ۵۰۰ نم سیب و یک هزار تن پرتقال برای تامین میوه شب عید استان کرمانشاه هستیم همچنین ذخیره سازی محصولاتی نظیر جو، ذرت و سویا از سوی سازمان پشتیبانی امور دام در دست انجام است.

کد خبر ۴۵۰۰۰۰۴


منبع :: https://www.mehrnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه