2:14:08 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز
توزیع ۱۰ تن گوشت قرمز
مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: در هفته جاری ۱۰ تن گوشت گرم گوساله وکیوم شده به ازای هرکیلوگرم ۴۹ هزار و ۵۰۰ تومان در استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کرمانشاه علی اصغر بهمنی پور مدیر توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: ۴۰ تن توزیع ۱۰ تن گوشت قرمزگوشت گرم گوساله نیز در شهرستانها به ازای هر کیلو گرم ران ب ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان، سردست ۲۸ هزار و ۵۰۰ هزار تومان و گردن با ۲۸ هزار تومان توزیع خواهد شد.
بهمنی پور افزود: ۵۰۰ تن محموله برنج تایلندی به ازای هر کیلوگرم برنج رده ب در کرمانشاه با ۴۳۰۰ و در شهرستانها ۴هزار و ۴۰۰ تومان و برنج هومالی در کرمانشاه با ۵۵۰۰ تومان و ۵۶۰۰ تومان عرضه میشود.
وی بیان کرد: ۴۰ تن گوشت منجمد مرغ شامل توزیع ۱۵ تن در در سطح شهرستانها و ۲۵تن در شهر کرمانشاه با قیمت هرکیلوگرم ۸۹۰۰ تومان و در شهرستانها ۷ هزار تومان عرضه خواهد شد.
بهمنیپور افزود: گوشت قرمز در ۲۵ مرکز و برنج در ۳۰ مرکز توزیع میشود و ۱۵ مرکز نیز به صورت سیار در مناطق مرزی شهرستان کرمانشاه برای توزیع گوشت مرغ منجمد در نظرگرفته شده است.
وی ادامه داد: همچنین در زمینه ذخیرهسازی اقلام اساسی مشکلی وجود ندارد و نخستین محموله سیب عید، روز گذشته وارد استان شد.
بهمنی پور بااشاره به تلاش برای ذخیرهسازی یک هزار تن پرتقال برای تامین میوه شب عید استان ازذخیره سازی محصولاتی نظیر جو، ذرت و سویا از سوی سازمان پشتیبانی امور دام خبرداد.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  فرمانداران پاسدار رای مردم باشند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد

دایکان | dayikan

دایکان | dayikan

اخبار ویژه