11:51:38 - دوشنبه 21 ژانویه 2019
توزیع ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت گرم و منجمد در کرمانشاه
توزیع ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت گرم و منجمد در کرمانشاه
رئیس کمیته امداد امام (ره) گفت: در مدت ۹ ماه ۳۰ هزار خانه به وسیله این کمیته در مناطق زلزله زده ساخته شد و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به اینکه توزیع ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت گرم ومنجمد دراستانقیمت گوشت در بازار حدود ۸۰ هزار تومان است گفت : در حال حاضر بالا بودن قیمت گوشت در کشورهای حوزه خلیج فارس و عراق زمینه قاچاق گوشت از ایران را به این کشورها به وجود آورده است که دلیل اصلی افزایش بی رویه قیمت گوشت در کرمانشاه است.
اسماعیل پرویزی فر از توزیع هفتگی ۴۰ تا ۵۰ تن گوشت منجمد و گرم در استان خبر داد و افزود : ۱۵ درصد گوشت مورد نیاز استان به وسیله شرکت پشتیبانی امور دام تامین میشود اما نیاز مردم استان بسیار بیشتر از این میزان است .
وی با گلایه از سو استفاده عدهای با ایستادن چندباره در صفوف خرید گوشت و فروختن آن به مراکز غذای آماده و رستورانها افزود : درصدد طراحی و راه اندازی نرم افزاری هستیم تا توزیع گوشت بر اساس کد ملی سرپرست خانواده انجام شود.
به گفته پرویزی فر ، علاوه بر توزیع گوشت گرم و منجمد گوسفند و گوساله شرکت پشیتیبانی امور دام در مرکز کشور ، درصدد خرید ۶۰۰ هزار راس گوسفند با هدف کشتار و ارسال به استانها است.
مدیر کل شرکت پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه اضافه کرد : با افزایش تعداد مراکز عرضه گوشت در استان و برپایی آنها در مناطق حاشیه نشین به طور جدی درصدد کاهش زمینههای سو استفاده برخی افراد هستیم .


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  دستور رئیس جمهور به بانک مرکزی برای تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه