15:45:49 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
توسعه بخش تعاون و مردمی کردن اقتصاد از سیاست‌های مهم ما است
توسعه بخش تعاون و مردمی کردن اقتصاد از سیاست‌های مهم ما است
به گزارش خبرنگار مهر، داوود یاوری امروز چهارشنبه در جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار نمونه و تعاونی های برتر استان کرمانشاه که در سالن ورزشی کارگران کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مناسبت‌های که رنگ و بوی مردمی دارد، جشن بزرگ انقلاب است. مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود:

به گزارش خبرنگار مهر، داوود یاوری امروز چهارشنبه در جشنواره امتنان از کارگران، گروههای کار نمونه و تعاونی های برتر استان کرمانشاه که در سالن ورزشی کارگران کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مناسبت‌های که رنگ و بوی مردمی دارد، جشن بزرگ انقلاب است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: یکی از سیاست‌های اصل ۴۴ قانون، توسعه بخش تعاون به لحاظ مردمی کردن اقتصاد است.

خبر جدید  97 درصد ظرفیت سدهای کرمانشاه پر از آب است/ سرریز 4 سد

وی بیان کرد: در جهت ارتقاء تعاونی ها طی سال ۹۶ زمینه رقابت برای تعاونی ها فراهم شد که ۸۵۶ تعاونی برای رقابت در این زمینه ثبت نام کردند.

یاوری خاطر نشان کرد: پس از بررسی های استانی ۱۱۲ تعاونی به چرخه داوری راه یافتند و در نهایت ۱۴ تعاونی در گرایش‌های مختلف برتر شناخته شدند.

خبر جدید  هنوز مصوبه بیمه هنرمندان صنایع دستی اجرایی نشده است

این مسئول، تصریح کرد: به لحاظ ثبت نام در رقابت تعاونی های برتر، استان کرمانشاه رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داد.

وی به جشنواره امتنان از کارگران نمونه و واحدهای برتر جهت بالا بردن روحیه کار و شناخت مبتکرین نیز اشاره کرد و بیان داشت: حدود ۱۶۵ نفر در بیست و هشتمین جشنواره امتنان از واحدها و کارگران نمونه ثبت نام کردند.

خبر جدید  برگزاری همایش تقدیر از خانواده اهداکنندگان عضو در کرمانشاه

یاوری در پایان گفت: پس از بررسی ها، ۳ گروه کار نمونه و ۹ نفر به عنوان نخبه شناخته شدند که در این زمینه هم رتبه دوم کشوری در بحث ثبت نام به استان کرمانشاه تعلق گرفت.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه