9:46:29 - دوشنبه 12 فوریه 2018
توسعه تجهیزات یکی از دغدغه‌های دانشگاه‌ها است
توسعه تجهیزات یکی از دغدغه‌های دانشگاه‌ها است
رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: توسعه تجهیزات یکی از دغدغه‌های دانشگاه‌ها است. به گزارش ایسنا، محمدابراهیم اعلمی آل آقا در نشست معاون عمرانی استانداری کرمانشاه و نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو با مسئولین دانشگاه رازی، بر لزوم توسعه همزمان کیفی و کمی آموزش عالی در کشور تاکید کرد و افزود: دانشگاه ها انتظار توسعه

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: توسعه تجهیزات یکی از دغدغه‌های دانشگاه‌ها است.

به گزارش ایسنا، محمدابراهیم اعلمی آل آقا در نشست معاون عمرانی استانداری کرمانشاه و نماینده مردم اسلام آبادغرب و دالاهو با مسئولین دانشگاه رازی، بر لزوم توسعه همزمان کیفی و کمی آموزش عالی در کشور تاکید کرد و افزود: دانشگاه ها انتظار توسعه تجهیزات خود را دارند و به عنوان یک دغدغه آن را مطرح می‌کنند. 

خبر جدید  بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه منتظر همسان سازی حقوق

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه تصریح کرد: بیش از ۱۰۰ هزار دانشجوی دکتری داریم که باید از این ظرفیت با فراهم آوردن تجهیزات مورد نیاز برای آنان، جهت توسعه کشور استفاده کنیم.

وی در ادامه به مهمترین پروژه های عمرانی دانشگاه رازی طی چند سال گذشته اشاره کرد و گفت: طی سه سال گذشته قریب به ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی در این دانشگاه اجرا شده است. همچنین طی این مدت ۶۳ هزار متر مربع به سطح زیربنایی دانشگاه افزوده شده است. 

خبر جدید  سامانه ۱۲۳ مرکزی در کرمانشاه راه اندازی شد

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات عمرانی دانشگاه رازی در دو سال گذشته مطلوب بوده است. 

وی همچنین با انتقاد از تبعیض در حقوق و مزایای اساتید، افزود: این موضوع به دغدغه ای برای اساتید ما تبدیل شده است.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه