11:38:25 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
توسعه متوازن کشور تحت تاثیر نگاه و جناح‌های سیاسی است
توسعه متوازن کشور تحت تاثیر نگاه و جناح‌های سیاسی است
به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین شافعی امروز چهارشنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان کرمانشاه اظهار داشت: توسعه متوازن کشور هیچگاه به مقصد نرسیده و تصمیم گیری و برنامه ریزی تحت تاثیر نگاه و جناح های سیاسی بوده است. وی بیان داشت: نگاه سیاسی تاریخی این ظلم و دور باطل توسعه نیافته را برای کشور

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین شافعی امروز چهارشنبه در نشست با فعالان اقتصادی استان کرمانشاه اظهار داشت: توسعه متوازن کشور هیچگاه به مقصد نرسیده و تصمیم گیری و برنامه ریزی تحت تاثیر نگاه و جناح های سیاسی بوده است.

وی بیان داشت: نگاه سیاسی تاریخی این ظلم و دور باطل توسعه نیافته را برای کشور ایجاد کرده است و باید نگاه به مناطق کشور با توجه به قابلیت و ظرفیت ها تغییر کند.

خبر جدید  افتتاح آزمایشگاه مرجع منطقه‌ای بهداشت محیط غرب کشور درکرمانشاه

شافعی با بیان اینکه اتاق بازرگانی با طرح توسعه منطقه ای در حال پیشرفت این موضوع است، افزود: اصولا اگر توسعه از روستاها آغاز نشود، نتایج حاصله نتایج مطلوبی نخواهد بود و نهایتا منجر به تخلیه روستاها، نابودی امتیازات و حاشیه نشینی می شود.

رئیس اتاق بازرگانی ایران افزود: مشکل اصلی که نظام برنامه ریزی و تصمیم گیری کشور به آن توجه ندارد، این است که قوانین و تصمیمات عادی را در شرایط غیرعادی به کار می گیرد و این شدنی نیست.

خبر جدید  نیاز امروز جامعه همت و مدیریت جهادی است

شافعی، بی اعتمادی به فعالان اقتصادی را مشکل بزرگی برای کشور برشمرد و گفت: در حال حاضر بیش از مشکل کمبود منابع با مشکل نحوه توزیع منابع مواجه هستیم و دچار اتلاف منابع شده ایم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه