22:50:52 - چهارشنبه 24 ژانویه 2018
توضیحات استانداری کرمانشاه درباره علت فوت سارینا
توضیحات استانداری کرمانشاه درباره علت فوت سارینا
استاندار کرمانشاه گفت: هیچ مورد فوتی بر اثر سرمازدگی در مناطق زلزله‌زده نداشته‌ایم. به گزارش ایلنا، در پی انتشار خبری در شبکه های مجازی مبنی بر درگذشت چند نفر از اهالی مناطق زلزله‌زده به ویژه دختربچه‌ای به نام سارینا ذهابی بر اثر سرمازدگی، استاندار کرمانشاه شخصا پیگیر این موضوع شد. مرادی -رییس دانشگاه علوم پزشکی

استاندار کرمانشاه گفت: هیچ مورد فوتی بر اثر سرمازدگی در مناطق زلزله‌زده نداشته‌ایم.

به گزارش ایلنا، در پی انتشار خبری در شبکه های مجازی مبنی بر درگذشت چند نفر از اهالی مناطق زلزله‌زده به ویژه دختربچه‌ای به نام سارینا ذهابی بر اثر سرمازدگی، استاندار کرمانشاه شخصا پیگیر این موضوع شد.

مرادی -رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه- به‌دستور هوشنگ بازوند ماموریت یافت که صحت و سقم این موضوع را بررسی، و‌ نتیجه را اعلام نماید.

خبر جدید  زلزله‌ای به بزرگی ۳ ریشتر قصرشیرین استان کرمانشاه را لرزاند

گزارشات دقیق از مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان و مراکز و مراجع حوزه سلامت در تمامی مناطق زلزله زده اخذ و مورد بررسی قرار گرفت.

بازوند پس از جمع‌بندی گزارشات، نتیجه را با مردم و رسانه‌ها در میان گذاشت: هیچ مورد فوتی بر اثر سرمازدگی در مناطق زلزله‌زده نداشته ایم.

خبر جدید  آمار مصدومان زلزله دیشب سرپل ذهاب به 50تن رسید

و اما سارینا …

خانواده این دختر خردسال در تاریخ ۲۷ دی ماه ۹۶ سارینا را بدون هیچگونه علائم حیاتی به بیمارستان شهدا «بانگر» سرپل ذهاب میبرند که تشخیص اولیه مرگ در اثر ایست قلبی بوده است. اما تیم پزشکی موفق می‌شوند که با احیای قلبی ریوی، علائم حیاتی سارینا را برگردانده و او را در بخش lCU بیمارستان بانگر بستری کنند. سارینا روز بعد به بیمارستان امام رضا کرمانشاه اعزام و‌در بخش ICU تحت مراقبت و معالجه قرار گرفت. اقدامات درمانی برای زنده نگه‌داشتن این دختر خردسال متاسفانه در نهایت موثر واقع نشد و سارینا بر اثر نارسایی تنفسی از دنیا رفت

خبر جدید  بازار لوازم خانگی آشفته شده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه