22:56:16 - دوشنبه 26 فوریه 2018
تکریم نخبگان و مفاخر استان کرمانشاه وظیفه یکایک اعضای جامعه است
تکریم نخبگان و مفاخر استان کرمانشاه وظیفه یکایک اعضای جامعه است
به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم الهی تبار عصر امروز در دیدار با استاد اردشیر کشاورز پژو هشگر و تاریخ پژوه کرمانشاهی با اشاره به نقش مهم نخبگان بومی در روند حرکتی جامعه، اظهار داشت: نخبگان و فرهیختگان استان باید هرچه بیشتر به افراد جامعه خصوصاً جوانان معرفی شوند تا قدر این سرمایه ها و داشته ها

به گزارش خبرنگار مهر، محمد ابراهیم الهی تبار عصر امروز در دیدار با استاد اردشیر کشاورز پژو هشگر و تاریخ پژوه کرمانشاهی با اشاره به نقش مهم نخبگان بومی در روند حرکتی جامعه، اظهار داشت: نخبگان و فرهیختگان استان باید هرچه بیشتر به افراد جامعه خصوصاً جوانان معرفی شوند تا قدر این سرمایه ها و داشته ها بیشتر دانسته شود. 

خبر جدید  وام ها پاسخگوی تکمیل واحدهای تخریبی کرمانشاه نیست

 وی با تاکید بر لزوم تجلیل از چهره های برجسته و مفاخر استان، بیان کرد: این کار علاوه بر قدردانی از علم و اندیشه این بزرگان، سبب می شود جوانان و دیگر افراد جامعه بتوانند از آنها الگو برداری کنند.

 الهی تبار افزود: تکریم نخبگان وظیفه تک تک اعضای جامعه است چرا که هریک از این شخصیت ها آثار ملموس و ارزشمندی از خود بجای گذاشته اند.

خبر جدید  ورود یک هزار تن میوه برای تنظیم بازار

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار افزود: امیدوارم جوانان ما از چنین افرادی سرمشق و الگو بگیرند چرا که نقش بسیار پررنگی در تعالی فرهنگ استان دارند و باید به فکر شناخت هرچه بیشتر این سرمایه ها بود تا زمینه تأسی از این بزرگان به نحو موثری فراهم شود.
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه