13:44:23 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
تکریم نخبگان و مفاخر کرمانشاه وظیفه همه است
تکریم نخبگان و مفاخر کرمانشاه وظیفه همه است
تکریم نخبگان وظیفه تک‌تک اعضای جامعه است و هریک از این شخصیت‌ها آثار ملموس و ارزشمندی از خود بجای گذاشته‌اند. به گزارش خبرگزاری برنا؛محمدابراهیم‌‌الهی‌تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در دیدار با استاد اردشیر کشاورز پژو هشگر و تاریخ پژوه کرمانشاهی گفت: نخبگان بومی در روند حرکتی جامعه نقش مهمی ایفاد می‌کنند. خبر جدید 

تکریم نخبگان وظیفه تک‌تک اعضای جامعه است و هریک از این شخصیت‌ها آثار ملموس و ارزشمندی از خود بجای گذاشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری برنا؛محمدابراهیم‌‌الهی‌تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در دیدار با استاد اردشیر کشاورز پژو هشگر و تاریخ پژوه کرمانشاهی گفت: نخبگان بومی در روند حرکتی جامعه نقش مهمی ایفاد می‌کنند.

خبر جدید  ۵۶۹ قربانی در تصادفات جاده ای کرمانشاه

وی افزود: نخبگان و فرهیختگان استان کرمانشاه بایستی هرچه بیشتر به افراد جامعه خصوصاً جوانان معرفی شوند تا قدر این سرمایه‌ها و داشته‌ها بیشتر دانسته شود.

 وی بر لزوم تجلیل از چهره‌های برجسته و مفاخر استان کرمانشاه تاکید کرد و افزود: این کار علاوه بر قدردانی از علم و اندیشه این بزرگان، سبب می‌شود جوانان و دیگر افراد جامعه بتوانند از آنها الگوبرداری کنند.

خبر جدید  آزادی ۱۴۳ زندانی جرایم غیرعمد / کمک ۱۲۱ میلیارد ریالی خیرین

 معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: تکریم نخبگان وظیفه تک‌تک اعضای جامعه است چرا که هریک از این شخصیت ها آثار ملموس و ارزشمندی از خود بجای گذاشته اند.

 الهی‌تبار ادامه داد: امیدوارم جوانان ما از چنین افرادی سرمشق و الگو بگیرند چرا که نقش بسیار پررنگی در تعالی فرهنگ استان کرمانشاه دارند

خبر جدید  بازگشت عقلانیت

وی افزود:  باید به فکر شناخت هرچه بیشتر این سرمایه‌ها بود تا زمینه تأسی از این بزرگان به نحو مؤثری فراهم شود.

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه