18:20:52 - جمعه 12 آوریل 2019
تیم‌های پزشکی بسیج کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام می‌شوند
تیم‌های پزشکی بسیج کرمانشاه به مناطق سیل‌زده لرستان اعزام می‌شوند
رئیس بسیج جامعه پزشکی کرمانشاه گفت: دو تیم بسیج جامعه پزشکی به مناطق سیل‌زده و محروم لرستان اعزام می‌شوند.

رضا منصوری در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاهاظهار داشت:تمامی خدمات ارائه شده توسط تیمهای پزشکی از جمله دارو رایگان است که این تیمهاشامل پنجپزشک عمومی، یک متخصص بیهوشی، یک متخصص جراحی عمومی، پنج پرستار، دو ماما و دو کارشناس بهداشت به منطقه هفت چشمه اعزام و از آنجا با هماهنگی با بالگردهای هوانیروزبه مناطق محروم لرستان اعزام میشوند.

رئیسبسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه افزود: در دو روز گذشته ۲۳۵ بسته بهداشتی شامل شامپو، صابون، مسواک، خمیردندان، ماده شوینده و مایع بهداشتی به منطقه نورآباد، سلسله و دلفان ارسال شده است.

خبر جدید  ۳۴۰۰ فقره تسهیلات مسکن به ایثارگران کرمانشاهی پرداخت می‌شود

وی با اشاره به اینکه۱۳ تیم پزشکی به مناطق محروم شهر کرمانشاه و محروم شهرستانهای استان اعزام شدهاند گفت: تیمهای پزشکی در شهر کرمانشاه به مناطق جعفرآباد، حکمتآباد، باغ ابریشم، آقا جان، ملاحسینی، صادقیه و کرناچی و شهرستانهای هرسین منطقه چشمه کبود، اسلامآباد غرب، کنگاور، بشیرآباد سنقر و کلیایی، روستای باینگان پاوه و صحنه اعزام شدند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از ارائه رایگان دارو به این مناطق خبر داد و گفت: تیم اعزامی به مناطق محروم شامل پزشک عمومی، کارشناس بهداشت، روانشناس و پزشک عمومی است که در مناطق محروم ضمن توزیع رایگان دارو به ارائه خدمت پرداختند و اعزام تیمهای پزشکی به مناسبت هفته سلامت است.

منصوری رفع محرومیت، خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها حتی در دورترین و محرومترین نقاط را هدف فعالیتهای بسیج جامعه پزشکیدانست و گفت: خدمات بسیاری توسط بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم ارائه شده است که بسیاری از مردم تحت درمان قرار گرفته و تیمهای پزشکی در عرصههای مختلف اعم از سلامت، علمی، بهداشتی و درمانی فعالیتهای ارزشمند را ارائه دادهاند.

خبر جدید  ۹۰ درصد مسیر کرمانشاه تا خسروی زیرپوشش ۴G قرار دارد

رئیس بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه افزود: در فعالیت هر یک از این تیمهای پزشکی در صورت نیاز بیماران به بیمارستانهای تحت پوشش ارجاع داده میشوند که تقریباً به دلیل همکاری همه بیمارستانهای استان کرمانشاه، خدمات مورد نیاز بیماران ارجاعی در بیمارستانها نیز به طور رایگان انجام میشود.

انتهای پیام/ح


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  افزایش مالیات‌ها‌ در لایحه بودجه ۹۸ را نمی‌پذیریم
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه