16:49:22 - جمعه 2 مارس 2018
تیم اسلام آبادغرب با کسب ۲۴ مدال رنگارنگ قهرمان شد
تیم اسلام آبادغرب با کسب ۲۴ مدال رنگارنگ قهرمان شد
به گزارش خبرنگار مهر، سی و هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه در دو رشته کاتا و کمیته با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد. نبی فتحی مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: این مسابقات در کلیه رده های سنی با شرکت بیش

به گزارش خبرنگار مهر، سی و هفتمین دوره مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه در دو رشته کاتا و کمیته با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

نبی فتحی مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: این مسابقات در کلیه رده های سنی با شرکت بیش از صد ورزشکار از شهرستانهای کرمانشاه، قصرشیرین، اسلام آبادغرب، هرسین، کنگاور، صحنه، در سالن بصیرت اداره ورزش و جوانان شهرستان صحنه برگزار شد.

خبر جدید  حضور وزیر اطلاعات در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه در کرمانشاه

وی بیان کرد: در پایان در مجموع تیم الف کیوکوشین کاراته ماتسوشیما شهرستان اسلام آبادغرب با مربیگری سیروس زرگوش با کسب ۹ طلا، ۱۲ نقره و ۳ برنز قهرمان شد. تیم صحنه نیز با مربیگری سنسی حواسی و قاسمی دوم شد و عنوان سومی نیز به تیم ب اسلام آبادغرب با مربیگری سید میثم تیموری رسید.

خبر جدید  ویدئو / روایتی از کرمانشاه، دو ماه پس از زلزله

فتحی بیان کرد: مسابقات با هماهنگی هیئت کاراته استان با همکاری آقای شاه ابراهیمی رئیس ورزش و جوانان شهرستان صحنه شاه ابراهیمی و رئیس هیئت کاراته صحنه استاد مهدی مرادی در گروه آقایان برگزار شد.

وی گفت: ریاست کمیته داوران بر عهده مهدی زرگوش بود، سرداور حمید صادقی و مسئولیت کمیته برگزاری بر عهده جلیل فرخی بود.

خبر جدید  حضور جدی مردم تضمین کننده حرکت قرآنی در کشور است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه