2:39:07 - جمعه 18 ژانویه 2019
تیم زاگرس اسلام آبادغرب مقابل مس کرمان متوقف شد
تیم زاگرس اسلام آبادغرب مقابل مس کرمان متوقف شد
کرمانشاه – ایرنا – تیم هندبال زاگرس اسلام آبادغرب در دیدار آغازین هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور پس از هفته ها پیروزی، این بار مقابل میزبان خود مس کرمان متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های زاگرس و مس عصر امروز (پنجشنبه) در کرمان به مصاف یکدیگر رفتند که ۲ تیم پس از ۶۰ دقیقه تلاش در نهایت به تساوی ۲۷ بر ۲۷ رضایت داده و امتیازات را تقسیم کردند.
در این مسابقه که با جنجال های زیادی نیز همراه بود ۲ تیم بازی تقریبا پایاپایی از خود به نمایش گذاشته و تلاش زیادی برای پیروزی کردند اما در نهایت با نتیجه مساوی زمین مسابقه را ترک کردند، نتیجه ای که میزبان را خوشحال تر از مهمان اسلام آبادی خود کرد.
این دومین تساوی تیم زاگرس در ۱۱ مسابقه ای بوده که تاکنون برگزار کرده و در ۹ دیدار دیگر توانسته با اقتدار حریفان خود را شکست دهد.
تیم زاگرس اسلام آبادغرب با این تساوی ۲۰ امتیازی و همچنان به صدرنشینی خود ادامه داد، تیم مس کرمان نیز با ۱۱ امتیاز رده پنجمی خود را حفظ کرد.
نماینده هندبال استان کرمانشاه از ۱۱ مسابقه خود تاکنون ۲۹۲ گل به ثمر رسانده و در مقابل ۲۷۴ گل نیز از حریفان دریافت کرده تا با تفاضل ۱۸ صدرنشین لیگ برتر باشد.
زاگرس در هفته سیزدهم رقابت ها، هفته آینده در دیداری حساس و داخل خانه به مصاف نیروی زمینی کازرون تیم سوم و ۱۳ امتیازی مسابقات می رود.
در دیگر دیدار امروز تیم هیات نجف آباد اصفهان موفق شد ۲۷ بر ۲۰ نفت و گاز گچساران را شکست دهد تا ۲ تیم با سه امتیاز در رده های آخر جدول قرار بگیرند.
فردا (جمعه) نیز ۲ دیدار دیگر برگزار می شود که در یکی از آن ها نیروی زمینی کازرون میزبان ذوب آهن اصفهان است و در دیدار مهم و حساس دیگر سپاهان نزدیک ترین تعقیب کننده زاگرس اسلام آبادغرب، میزبان فراز بام دهدشت تیم چهارم مسابقات خواهد بود.
در جدول رده بندی مسابقات، بعد از تیم زاگرس که با ۱۱ مسابقه و ۲۰ امتیاز صدرنشین است، سپاهان با ۹ مسابقه و ۱۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد و نیروی زمینی کازرون نیز با ۱۰ مسابقه و ۱۳ امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

خبر جدید  تیم زاگرس برای آسیایی شدن به مصاف سربداران سبزوار می رود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه