20:18:54 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
تیم هندبال اسلام آبادغرب به لیگ برتر کشور رسید
تیم هندبال اسلام آبادغرب به لیگ برتر کشور رسید
به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، تیم هندبال اسلام آبادغرب به‌عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور شرکت کرد و پس از درخشش در این رقابت‌ها راهی لیگ برتر سال ۹۷ شد و از سال ۸۴ تاکنون، این اولین باری است که تیم هندبال اسلام آبادغرب به‌عنوان نماینده کرمانشاه در

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، تیم هندبال اسلام آبادغرب به‌عنوان تنها نماینده استان کرمانشاه در مسابقات لیگ دسته اول هندبال کشور شرکت کرد و پس از درخشش در این رقابت‌ها راهی لیگ برتر سال ۹۷ شد و از سال ۸۴ تاکنون، این اولین باری است که تیم هندبال اسلام آبادغرب به‌عنوان نماینده کرمانشاه در لیگ برتر حاضر می‌شود.

رضا منصوری، سرپرست تیم هندبال اسلام‌آباد غرب دراین‌باره به خبرنگار موج گفت: این تیم از مهرماه سال ۹۶ تمرینات خود را برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول کشور آغاز کرد. در همین راستا هوشنگ کاکلوند سرمربی تیم به همراه دیگر اعضای کادر تیم ، با دعوت از بازیکنان بومی و غیربومی چندین اردو جهت آماده‌سازی تیم برگزار کردند.

خبر جدید  ۲۵ میلیارد تومان اعتباربرای اتمام تصفیه خانه شماره دو پاوه نیازاست

لیگ دسته اول هندبال کشور

منصوری ادامه داد: تیم هندبال اسلام آبادغرب در مرحله مقدماتی با تیم‌های آلومینیوم اراک، پدافند قرچک ورامین و ایرانیان تهران هم‌گروه شد و توانست به‌عنوان تیم اول گروه به دور بعدی راه پیدا کند.

وی ادامه داد: مرحله نهایی در مرودشت استان شیراز از ۱۹ بهمن با حضور هشت تیم ادامه یافت و تیم ما در این دوره با تیم های قصر نشاط بهبهان، مرودشت و پیشگامان یزد هم‌گروه شد. این تیم با پیروزی در هر سه دیدار به جمع چهار تیم برتر رسید.

خبر جدید  کرمانشاه از استان‌های برتر کشور در تولید کلزاست

وی افزود: در مرحله نیمه‌نهایی با شکست مقابل نجف‌آباد اصفهان از رسیدن به فینال بازماند. تیم اسلام‌آباد در مرحله رده‌بندی با برتری مقابل بهبهان به‌عنوان تیم سوم جواز حضور در لیگ برتر سال آینده را به دست آورد.

 

منصوری ضمن تقدیر از تلاش‌های تیم هندبال اسلام آبادغرب، خاطرنشان ساخت: این افتخار حاصل تلاش افرادی است که دست در دست هم برای رسیدن به این مهم هم گام شده‌اند؛ حامد رضایی رئیس هیئت هندبال اسلام‌آباد، سجاد اعظم مدیرعامل باشگاه، غلامحسین جعفری مدیر کمیته اقتصادی باشگاه، هوشنگ کاکلوند سرمربی، منصور شکوری نیا مربی و داریوش ذوالفقاری به‌عنوان مدیر فنی، اعضای کادر مدیریتی تیم را تشکیل می‌دهند.

خبر جدید  منازل آسیب دیده تا پایان تابستان 97 بازسازی مي شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه