3:19:54 - جمعه 28 دسامبر 2018
تیم کشتی کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد
تیم کشتی کرمانشاه به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شد
کرمانشاه – ایرنا – دبیر هیات کشتی استان کرمانشاه ، از اعزام تیم منتخب کشتی بانوان استان به رقابت های قهرمانی کلاسیک کشور در تهران خبر داد.

منصور کیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم کشتی بانوان کرمانشاه با ۶ ورزشکار عازم مسابقات قهرمانی کشور شد که از صبح فردا (جمعه) در خانه کشتی شماره ۲ تهران آغاز می شود.
وی ادامه داد: مسابقات در ۶ وزن از ۵۵ تا ۷۵ کیلوگرم برگزار می شود و تیم کرمانشاه نیز با ترکیب کامل در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.
کیانی خاطرنشان کرد: زهرا آزادی، فاطمه علیزاده، ندا رحمانی، زهرا دارابی، سلما نوری، زهرا خلیلی، الهام کوچک زاده و سوسن سلیمان آبادی ورزشکاران تیم کشتی کرمانشاه در رقابت های کلاسیک بانوان کشور را تشکیل می دهند.
دبیر هیات کشتی کرمانشاه همچنین از مهسا صالحی به عنوان سرمربی و سوده عزتی به عنوان مربی تیم کشتی بانوان کرمانشاه یاد کرد.
وی گفت: در دوره قبلی مسابقات تیم کشتی بانوان کرمانشاه موفق شده بود مقام سوم را کسب کند و امیدوارم در این دوره نیز بتواند به عنوانی بهتر دست یابد.
در استان کرمانشاه بالغ بر ۹ هزار ورزشکار در ۲ بخش آقایان و بانوان زیرنظر هیات کشتی فعالیت می کنند که حدود ۲۰۰ نفر آن ها از بانوان هستند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  امام جمعه جوانرود: دشمنان دین اسلام به هیچ پیمانی متعهد نیستند
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه