10:22:24 - شنبه 17 فوریه 2018
ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن تا بیستم فروردین‌ماه ۹۷
ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن تا بیستم فروردین‌ماه ۹۷
گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: ثبت‌نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شده و تا بیستم فروردین‌ماه ۹۷ ادامه دارد. حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از آغاز ثبت‌نام

گروه فعالیت‌های قرآنی- رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: ثبت‌نام در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شده و تا بیستم فروردین‌ماه ۹۷ ادامه دارد.

حجت‌الاسلام مجید میرزایی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با ایکنا از کرمانشاه، از آغاز ثبت‌نام چهل و یکمین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: براساس اعلام مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف ثبت‌نام در رشته‌های ۹ گانه «حفظ کل، حفظ ۲۰ جز، ۱۰ جز، ۵ جز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن» و رشته‌های آوایی در سایت مسابقات آغاز شده و تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۷ ادامه دارد.
وی افزود: این مسابقات همه ساله در رشته‌های مختلف از مرحله شهرستانی آغاز و تا مرحله استانی، کشوری و بین‌المللی ادامه دارد.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه اظهار کرد: علاقمندان ۱۸ تا ۴۰ سال سن می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند.
حجت‌الاسلام میرزایی با اشاره به برگزاری مسابقات در بخش شکوفه‌ها، گفت: تا سال ۹۴ مسابقات قرآن سازمان اوقاف در دو بخش شکوفه‌ها و بزرگسالان برگزار می‌شد که بنا بر مصوبه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کشور بخش شکوفه‌ها توسط آموزش و پرورش برگزار می‌شود.
وی گفت: ایجاد زمینه انس هرچه بیشتر با قرآن، نشر و بسط فضای معنوی مسابقات قرآن در محیط جامعه، بهره‌گیری بیشتر از مفاهیم و دستورات الهی در زندگی روزمره و ایجاد شور و نشاط قرآنی در بین اقشار مختلف از اهداف برگزاری این مسابقات است.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: علاقمندان برای ثبت‌نام و مطالعه دستورالعمل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن به سایت سازمان اوقاف و مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir مراجعه کنند.

خبر جدید  افتتاح سومین جشنواره استانی مد و لباس در کرمانشاه

انتهای پیام/

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه