12:14:38 - پنج‌شنبه 16 مه 2019
ثبت نام ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال
ثبت نام ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال
کرمانشاه_مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال در این استان ثبت‌نام کرده‌اند.

حسن عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر، از ثبت نام ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال در سامانه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خبر داد و اظهار داشت: مجموع اعتبارات اختصاص یافته به این منظور برای استان کرمانشاه هزار و ۵ میلیارد تومان است.

وی افزود: در طول جلسات کارگروه اشتغال سال گذشته و اوایل امسال مجموعاً ۶۷۵ میلیارد تومان از این اعتبارات جذب شده است.

خبر جدید  جمعیت کرمانشاه در آستانه پیری قرار دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه اشتغالزایی ایجاد شده در نتیجه اعتبارات جذب شده مذکور را حدود ۲۷ هزار نفر اعلام کرد و گفت: با توجه به آنچه که در راستای سیاست شفاف‌سازی در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کردند و ابلاغیه وزیر همزمان با سراسر کشور اسامی تمامی دریافت کنندگان این تسهیلات مورد حمایت دولت نیز روی سایت وزارت کار و در استان کرمانشاه نیز بر روی وبگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار داده خواهد شد.

خبر جدید  رغبتی از سوی مسئولان برای بازسازی سینما پیروزی وجود ندارد

وی هدف از این اقدام را شفافیت سازی و اطلاع رسانی در این زمینه عنوان و خاطرنشان کرد: بر اساس اقدام فوق اسامی ۱۸ هزار و ۸۷۳ شخصیت حقیقی و حقوقی که تا به امروز موفق به دریافت این تسهیلات هم اکنون برای دسترسی عموم روی وبگاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قرار داده شده است.

خبر جدید  شکوفایی کمالات انسانی در عیدفطر/لزوم تدوام خودسازی پس از رمضان

عزیزی در پایان تاکید کرد: هنوز هم اعتبارات خوبی از این تسهیلات باقی مانده است و جوانان جویای کار می‌توانند از این تسهیلات بهره مند شده و زمینه اشتغال خود را فراهم کنند.

کد خبر ۴۶۱۸۳۷۱


منبع :: ثبت نام ۱۸۰۰۰ طرح روستایی و عشایری برای دریافت تسهیلات اشتغال

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه