12:57:28 - شنبه 3 فوریه 2018
جابجایی بیش از ۵۷۰ هزار مسافر در فرودگاه کرمانشاه
جابجایی بیش از ۵۷۰ هزار مسافر در فرودگاه کرمانشاه
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۵۰۴۵ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰ درصدی داشته است. مجتبی بیاتی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۵۷۰ هزار و  ۵۶۰مسافر در فرودگاه کرمانشاه جابجا شده اند که

مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت: در ۱۰ ماهه امسال ۵۰۴۵ پرواز در فرودگاه کرمانشاه انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰ درصدی داشته است.

مجتبی بیاتی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۵۷۰ هزار و  ۵۶۰مسافر در فرودگاه کرمانشاه جابجا شده اند که نسبت به سال گذشته رشد ۱۹ درصدی اعزام و پذیرش مسافر را داشته‌ایم.

خبر جدید  برگزاری آیین عزاداری ایام فاطمیه در گیلانغرب

وی میزان بار جابجا شده توسط مسافرین در طول این مدت را نیز ۳۵۵۱ تن اعلام کرد که در این بخش نیز شاهد رشد ۱۷ درصدی نسبت به مدت مشابه  سال گذشته بوده‌ایم.

به گفته این مسئول، فقط در دی ماه امسال رشد ۱۴ درصدی پروازها، ۲۴ درصدی مسافر و ۱۵ درصدی بار را داشتیم.

خبر جدید  زکات؛ از اصول برقراری عدالت اجتماعی در جامعه

بیاتی تصریح کرد: در دی ماه  ۴۷۸ نشست و برخاست، ۵۵ هزار و ۴۴۱ اعزام و پذیرش مسافر و جابجایی ۲۹۹ تن بار در فرودگاه کرمانشاه انجام شده است.

وی افزود: فرودگاه کرمانشاه به عنوان فرودگاه هاب منطقه غرب کشور با انجام  بیش از ۱۲۰ پرواز برنامه‌ای هفتگی به  هفت مقصد پروازی داخلی نقش بسزایی در جابجایی مسافرین استانهای غربی کشور دارد.

خبر جدید  فاز اول نیروگاه "فرآب" اسلام‌آباد غرب تا پایان سال‌جاری افتتاح خواهد شد

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه