18:51:03 - شنبه 6 آوریل 2019
جاده‌های استان لغزنده است
جاده‌های استان لغزنده است
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کرمانشاه گفت: آب آشامیدنی تمام شهر‌های استان هیچ مشکلی ندارد و مردم با اطمینان می‌توانند این آب را بیاشامند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ “محمد حیدری” رییس پلیس راه استان اظهار داشت: سامانه بارشی که از شب جادههای استان لغزنده استگذشته وارد جو استان شده هم اکنون در بیشتر نقاط استان فعال و بارشهایی را برای اکثر نقاط به همراه داشته است.
وی افزود: طبق اعلام همکاران پلیس راه، بارش در مناطقی از استان نظیر اورامانات، نواحی غربی و همچنین مرکزی از شدت بیشتری برخوردار است و همین موضوع میطلبد تا رانندگان هوشیاری بیشتری به خرج دهند.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: با توجه به کوهستانی و یک بانده بودن اکثر مسیرهای منطقه اورامانات و همچنین نواحی غربی استان، خطر تصادف در هنگام لغزنده بودن جادهها افزایش مییابد.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: رانندگان در صورت تردد از این محورها حتما به توصیههای پلیس عمل و قوانین و مقررات رانندگی را کاملا رعایت کنند.
وی در پایان اظهار داشت: سرعت و سبقتهای غیرمجاز، عدم رعایت فاصله طولی و خستگی و خواب آلودگی مهمترین علل سوانح رانندگی است که رانندگان باید ضمن پرهیز از ارتکاب آن ها، پس از یک ساعت رانندگی در محلی مناسب توقف و چند دقیقهای را به استراحت بپردازند.


منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  جاده‌های کرمانشاه لغزنده است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه