12:14:12 - شنبه 22 دسامبر 2018
جاده ها لغزنده است
جاده ها لغزنده است
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به لغزنده بودن تمامی محورهای استان، از رانندگان خواست حتما زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمد حیدری با اشاره به نامساعد بودن شرایط جوی در عمده محورهای استان، گفت: هم اکنون بارش باران در محورهای شرقی استان ادامه دارد و باتوجه به بارشهای شبانه روز گذشته تمامی محورهای استان لغزنده هستند.
حیدری با اشاره بهترافیکروان و عادی در محورهای استان، گفت: هم اکنون در محورهای کرمانشاه به سمت اسلام آبادغرب، کرمانشاه به سمت پاوه و نیز کرمانشاه به سمت کامیاران مه گرفتگی و محدودیت دید داریم و از رانندگان میخواهیم در این محورها بیش از پیش رعایت مقررات را داشته و حتما از چراغهای مه شکن استفاده کنند.
وی با اشاره به بارش برف در شهرهای شمال غرب استان، گفت: در حال حاضر محور پاوه به سمت مریوان و نیز محور نودشه به سمت مریوان به علت بارش برف نا ایمن تشخیص داده شده و تا اطلاع ثانوی از طرف اداره راه مسدود شده است.
حیدری با اشاره به شرایط جوی موجود از رانندگان خواست تا حتی المقدرو از انجام سفرهای غیرضرور خودداری کرده و حتما پیش از تردد تجهیزات زمستانی و بویژه زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
رییسپلیس راه استانکرمانشاه افزود: همچنین رانندگان باید پیش از حرکت باکخودرورا پرکرده و حتما ازسلامتفنی سیستم گرمایشی و برف پاک کن و لاستیکها مطمئن شوند.
حیدری همچنین توصیه کرد، رانندگان پیش از تردد در محورها درون استانی و برون استانی حتما مقداری خوراکی و لباس گرم همراه داشته باشند.
وی با اشاره به شرایط ناپایدار جوی تاکید کرد: رانندگان پیش از حرکت در تماس با مرکز پیام پلیس راهاستان به شماره ۳۷۲۲۴۶۹۷ و نیز مرکز پیام اداره کل راهداری به شماره ۱۴۱ از وضعیت راهها اطلاع پیدا کنند.
رییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به استقرار ۶۰ گشت محسوس و نامحسوس در محورهای استان گفت: با شروع طرح زمستانی پلیس راه در هر یک از گردنههای مله ماس، پلنگان، قلاجه و بیدسرخ دو تیم بصورت ثابت وشبانه روزیمستقر هستند.
منبع :: http://kermanshah.iribnews.ir

خبر جدید  پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به زلزله‌زدگان کرمانشاه
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
اخبار ویژه